1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1 yılda 98 kg den 75 kg ye

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ouzcan tarafından 24 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ouzcan

ouzcan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Antalya
    Herkese merhaba yasim 29 su andaki guncel kilom 78 yag oranı %13 son ölçümden sonra (18.10.2012).Ortaokul yıllarında kilo almaya basladım sürekli spora basladim bıraktım basladim biraktim bir turlu hedefime ulasamadim ta ki gecen sene 2011 agustos ta askere gidene kadar bu sefer kafama koymustum kilo vericektim geldigimde de zaman kaybetmeden spora baslayip eski hayatima donmeden sabirli bicimde hedefime ulsamakti yenifocada kd olarak yaptim askerligimi katilisi muayanesinde yuzbasi obezsin sen deyip hastaneye sevk etti hastaneden istersen spor yapamaz raporu verelim dendi istemedim spordan millet kacmaya calisirken ben kosarak gittim intikallere kosarak yazdirdim kendimi.askerden geldigimde 75 kiloydum tabi 98 kilo gittigim askeriyden 23 kg lik bir kayipla gelmek muthis bir motivasyon oldu mayis 2012de salona basladim son 1 aydir ON whey protein kullaniyorum ve beslenmeme ciddi dikkat ettigimi dusunuyorum su anda telefondan giriyorum ve sadece tek fotograf ekleyebiliyorum bu son halim olumlu olumsuz goruslerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum gunluk beslenmem su sekilde.
    Sabah 6:00
    4yumurta beyazi 1 sarili
    60 gr lor peyniri
    2 dilim Tam tahil veya yulaf ekmegi
    Ara ogun 9:00
    1 olcek whey
    Oglen 12:00
    Tavada (zeytinyagi ile islatilmis) veya haslama tavuk gogus 250 gr hafta hafta degistirioyrum somon baligi tavada olabiliyor veya biftek
    Patates haslama veya degisiyor lapa pilav- makarna
    Ara ogun 15:00
    Elma
    Aksam yemegi 17:00
    Otelde cikan yemeklerden
    Pilav veya makarna sebze yemegi varsa eger kizartma turu seyler varsa yogurt bol salata
    İdman 19:30
    İdman sonrasi 20:30-21:00 civarlari oluyor
    1 olcek whey
    Yatana kadar
    findik 1 avuc yogurt
    Yatmadan once
    Sut
    Yatis en gec 23:00

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      57,1 KB
      Görüntüleme:
      647
    Son düzenleme: 24 Ekim 2012
    RabbitHole bunu beğendi.
  2. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    tebrik ederim benim askerde acemi birliği çok sıkıntılı ili
    78 kiloydum gittiğimde
    20-25 günde 67 kiloya kadar indim (birlikte yemekle ilgili sıkıntı vardı, eski yemek şirketi batmış falan, biz de acemiyiz diy kantine bile gitmemiz dertti, aşırı hareket, sürekli açlık cidden hayatımın en kötü dönemiydi
    ama senin için çok hayırlı olmuş dostum, asla ipin ucunu bırakma

ouzcan bunu beğendi.
  3. ouzcan

ouzcan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Antalya
    vallahi askerliğin benim için tek faydalı yanı o oldu ben birde usta birliğinde kantinciydim ama içerdeki cipslere abur cuburlara hiç dokunmadım 2 haftada bir kendimi ödüllendirmek için cips yer bir tanede kola içerdim şu anda işteyim burdan diğer resimlerimi yükleyemiyorum askerden önceki halimi geldikten sonraki halimi koyacağım o zaman fark daha da belli olmuş olacak o eski halime dönmeye hiç niyetim yok :D

4. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    tebrikler dostum... yaza kadar düzenli çalış bomba olursun..

ouzcan bunu beğendi.
  5. ouzcan

ouzcan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Antalya
    inşallah dostum.şimdilik bu beslenme ve sadece ek olarak whey kullanmayı düşünüyorum nisanda da carnitine+amino+whey +( belki casein) olarak düşünüyorum açıkçası suppler hakkında kafa karışıklığı yaşıyorum artık forumu ince eleyip sık dokıcaz fazla fırsatımda olmuo bundan sonra takip edicem inşallah.hedef yağ oranını % 7 ye düşürmek ama bu aralar şımardım cardio nun yanından geçmiyorum :)

6. ouzcan

ouzcan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Antalya
    Bu askere gitmeden onceki halim temmuz 15 i civarlariydi.

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      101,9 KB
      Görüntüleme:
      443

Sayfayı Paylaş