1 yıldır yapıyorum ama gelişemedim.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve casanova333 tarafından 30 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    normal kilonuza ulaştıktan sonra kaç kilo aldınız?söylediğinize göre hiç.kilo almadan hacim kazanamazsınız Schwarz.

yazıyorum yazıyorum fakat tam olarak anlaşılmıyor.genelde hepimiz sağlıklı insanlarız.yani düzenli besleniyor uyuyorsak compound hareketlere önem veriyorsak hem vücuttaki testesteron üretimimiz fazla oluyor hem de zaten gelişememenin herhangi bir sağlık nedeninden ötürü olma sebeni %birkaç ancadır.bu spor çok basit,yapmamız gereken şey olabildiğince kaslarda stres yaratmak,yüksek kalorili beslenmek yani KİLO ALMAK,yeteri kadar uyumak ve tekrar edip zamana bırakmak.gelişemiyorsanız bunlarda sorun var ve yüksek ihtimal sorun KİLO ALMA kısmında.yani daha daha fazla yemeliyiz.çünkü bu spor günlük 200-300gram protein demek değil,vücut ağırlığı x1,5 civarı protein alıyosan zaten yeter de artar bile,önemli olan bunun yanında bol karbonhidrat almak ve yeterince sağlıklı yağ tüketmek.yani diyetin niteliğinin yanında niceliği de önemli.çok kaliteli beslenirsin fakat kilo almazsan istediğin sonuca ulaşamazsın.

bir çoğumuzun derdinin dermanı yüksek kalorili beslenmek,böyle bir şey şart olmasaydı insanlar neden bulk-definisyon diye böyle uğraşırdı?

2. Schwarz

Schwarz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Aldım hocam almaz olur muyum protein ve karbonhidratta almam gereken değerleri aldım kilo alamayinca karboyu artırdım kuruyemis yedim eylülden subata kadar yaklasık 7 kilo aldim ama bu 7 kilo sadece bacak kalca ve göbek yaptı. Sonrada onu vericem diye ugrastim benim sikayetim kilo alamamaktan cok kas kazanamamak. Spor yapan insan kendini dinç hisseder bense sürekli yorgun uykuluyum. Antreman yapasım gram gelmiyor artık kolumu kaldıracak halim yok . Ama buna ragmen gidip antremanımı yapıyorum yaptıktan sonra iyi hissediyorum. Kaldırabildigim en agır kiloları kaldırmaya çalısıyorum. Olmuyor olmuyor

casanova333 bunu beğendi.
  3. casanova333

casanova333 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Aynı sorun bende de işte. Kilo aldıkça göbeğe kıça gidiyor. Kas olarak alamıyorum

4. Schwarz

Schwarz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Hormon değerlerini ölçtür bakalım bi ne çıkacak bende ölçtürmeyi düsünüyorum

5. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Abi cok derinlere giriyosunuz. Yok testo düşükmus yok ot yok böcek. Zeo yazmış oraya. KALORI SAYIN KALORI KALORI KALORI ! kalori artirdiginda sadece yaglaniyosan demekki yeterince ağır girmiyosun ya da çok fazla kalori artiriyosun. Girin internete günlük kalori ihtiyacı hesaplama yazın. Ne çıkarsa 500 fazlasını alın bu kadar basit

zeo64 bunu beğendi.
  6. Apachee

Apachee Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir-Bornova
    kardeşim kesinlikle yağ oranın %14 olamaz %18-20 civarı diye düşünüyorum

7. mehmet güneş

mehmet güneş Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Ya bende de aynı sorun var testosteron ölçümü yaptırdım normal gözüküyor Ama yağ yapıyorum kas çoook zor oluyor anlamadım gitti

8. casanova333

casanova333 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Biraz kilo aldıkça yanlar çıkıyor hemen. Beslenmeye de dikat ediyorum

9. beg8001

beg8001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yorgunluk sorunu bende.de oluyor bazen cok dinc oluyorum bazen bi.halzsizlik bi uyuma istegi filan bunun nedeni nedir acaba yanlis beslenme olabilirmi ki?

10. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bende de vardı bu.çoğu zaman yorgun hissediyordum.Yaşım 19 olmasına ragmen yaşlı hissediyordum.spor yapacak enerjiyi bulamıyordum.Son bi gayret 1 aydır sporu düzenli olarak yapıyorum.Eski enerjik halime kavuştum

11. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş