1 yıldır spor salonuna gidiyorum sonuç alamadım.

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve inciinci tarafından 20 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. inciinci

inciinci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selamlar bir süredir burayı takip ediyorum. Bugün üye olma kararı verdim çünkü artık yardıma ihtiyacım olduğunu düşünüyorum.

162 boyunda 71 kg ım 23 yaşındayım. Bundan 1 sene önce spor salonuna yazıldım. bana program hazırladılar haftada en az3 gün devam ettim 1 senede anca 2 kg vererek 71 e düştüm... diyecekseniz ki diyet yaptın mı hayır:mad:

antremanlarım 1.30- 2.00 saat arasında sürüyodu ve yüksek tempoluydu, şimdi salondan ayrıldım. Bir diyetisyene gittim evde pilates ile devam etmeye karar verdim.

Fakat kendime hiç inancım kalmadı 2 senedir bu kilodayım ve kilolar üzerime yapışmış gibi hissediyorum.

Sorum ise sizce bu yöntemle başarılı olma şansım nedir. Spor salonundan sonra pilates işe yarar mı ?
    :eek:

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    herkesde bu sporu yapacak diye bir kaided yok.

3. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    amacın kilo vermekse düzenli bir beslenme programı yapman şart sadece spor salonuna giderek yada plates yaparak zayıflayamassın ayrıca zayıflama sürecini arttırmak istiyosan kardiyo yapmanı öneririm

4. Efrahim

Efrahim Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Ankara
  5. inciinci

inciinci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani evet. sanırım beslenme şeklini değiştirmeden olmuyor. motivasyon eksikliği de olunca..

6. WildRose

WildRose Üye

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    Kilo vermekle ilgili hep söylerler, spor ve diyete pay verildiğinde spor %30 ise, diyet %70'tir diye. Bunun musibetini de siz yaşamışsınız.

Sayfayı Paylaş