1 Yıldır Serious Mass Kullanıyorum Protein Tozuna Geçeyim mi ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gage54 tarafından 5 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gage54

gage54 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar,

1 yıldır vg yapmaktayım. Yalnız bazı imkanlardan dolayı 3 ay ara vermek zorunda kaldım. Bu üç ay süre içerisinde ise kilo olarak kayıplarım oldu. Boyum 1.88 kilom ise 79 du. Vg yapmaya başlamadan önce kilom 68 di bu optimum un serious mass i sayesinde 10 kilo aldım. Tabi bunun için 3 paket bitirdim 5 kiloluktan. Şimdi ise bu 3 ay ara verince 79 dan 74 kiloya düştüm. Buda vücütta değişiklikler yaptı haliyle. Söndüm diyebilirim.

Şimdi vg ye kaldığım yerden devam edeceğim yalnız sormak istediğim tekrardan serios mass mi alsam yani gainer yoksa optiumum'un protein tozunamı geçsem? Sizce hangisini yapmalıyım?

Son düzenleme: 5 Ekim 2011
  2. Tank Jr.

Tank Jr. Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    system engineer
    Yer:
    istanbul
    dostum herkes için genel geçer bir yemek programı olmuyor. sen gainer la kilo almışsın eğer bunu kas olarak aldıysan senin için çalışan sistem budur. gainer i bırakıp proteine geçersen aldıgın carb miktarında baya bir değişik olacak. yani var sisteminde gainer i çıkartıp whey koyarsan daha önce aldıgın sonucu etkiyi almak için yemek düzenindede ufak oynamalar yapman gerekir. he dersenki peki tamam ayarlama yaparım hertürlü hangisi sizce daha iyi.. o zaman şu konulara baklmanı öneirirm.. :)

https://www.bodyforumtr.com/vbforum....html?t=7409&highlight=en+gereksiz+supplement

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...html?t=21610&highlight=en+gereksiz+supplement

bunlar anket oldugu için forumun bu konulardaki nabzını burdan takip edebilirsin..

Danny Boy bunu beğendi.
  3. gage54

gage54 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Linklere baktımda gainer en gereksiz whey en gerekli diyor büyük farkla =) Valla boşuna kullandım demiyorum gaineri ama öyle süperde etkisini görmedim diyebilirim. Yada vücüdtan kaynaklanıyor heralde, 1 yıla yakın gainer kullan 10 kilo al 2-3 ay bırak ver 5 kilo =) Sanırım proetin tozunu deneyeceğim bu optimum un 6 kg olanından

4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.