1 yıldır kilom sabit kaldı inemiyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve cengiizzzzz tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cengiizzzzz

cengiizzzzz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaslar ben 1.85 e 85 kiloyum yağ oranım %16. bu kiloya 110 dan düştüğüm için sadece göbekte ciddi yağlanma var tabi sarkmayla beraber,birazda kalca civarında var kanguru gibi bişey oldum=).yaklaşık 6-7 aydır haftada 3 gün ağırlık antremanı öncesindede 15 dakika kardiyo yapıyorum. diyetimde su sekilde;
    sabah; 3 yumurta beyazı 1 tam yumurta 1 dilim ekmek ve 1 bardak süt
    öğle okulda yiyorum: tahminen 900 kalorilik bi yemek
    akşam saat 6 gibi: 300 gr tavuk göğsü 3 dilim ekmek.yoğurt

göbekte yağ kalmaması için yağ oranımı yüzde 10 12 lere çekmek gerek biliyorum,ancak neredeyse 1 yıldır hep aynı kilodayım.biraz kas kitlem arttı sadece.tıp 5.sınıf olduğum için kardiyoyu artırınca bu kez yorgunluktan ders çalışamıyorum,diyeti azaltıncada aynı şekilde ders çalışma konusunda sıkıntı çekiyorum beyler bu okul bitene kadar böyle göbeklimi kalıcam ben?

2. keromero

keromero Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    15 dklık rutin kardio antrenmanlarına(koşu bandı, bisiklet,kürek vs. ) alışan vücudunu şaşırtmalısın , vücut ağırlığıyla yapacağın 15 dklık bir kardio antrenmanıyla rutinin dışına çıkmalısın .Örneğin 2 dk kürek çekip 2 dk ip atlama - 2 dk burpee gibi bi circle yap. 15 dklık zamanda yaktığın kaloriyi arttıracağını düşünüyorum.Ayrıca CLA-L-carnitine gibi supplementleri de düşünebilirsin tabi bu tamamen senin seçimine kalmış .Kolay gelsin

cengiizzzzz bunu beğendi.
  3. cengiizzzzz

cengiizzzzz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bende sunu düşündüm geceleri yatmadan bi yarım saat interval mi yapsam sahilde?

4. keromero

keromero Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Neden olmasın ama bence hem salon hem sahil bir süre sonra aynı tempoyu yakalayamazsın , hem 2 defa iş çıkarma kendine salonda hallet işini hele de sınav zamanların geldiğinde sahile gitmek gözüne büyür :( ama aksatmadan yaparım diyosan harika olur ;)

Sayfayı Paylaş