1 Yıla Göre Rezalet :(

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Flynn tarafından 25 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Flynn

Flynn Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar. Hep yanlış yönlendirildim bu sporda. Hep bir bölge için onlarca hareket yaptım. Ağırsağlam'la tanışana kadar. Son 5-6 aydır adam akıllı çalışıyorum. 5x5 yapıyorum güç programı. Ama bir sene önceki halimi görünce motivasyon sıfıra düştü. Cidden iyi beslenmedim. Beslenmemi bile son 2 aydır falan adam akıllı yapmaya başladım. Tartı aldım, kalori sayıyorum. Yine de 1 seneye göre biraz da olsa gözle görülür fark beklerdim açıkçası. Üzüldüm.
    arka.jpg ön.jpg

2. testorhan

testorhan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Fark varya iste genc daha ne istiyorsun, sag altta belli, gogusler gelismis, gobek bel incelmis

Sent from my Nexus 9 using Tapatalk

Flynn bunu beğendi.
  3. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    İstediğin kadar ağır çalış istediğin kadar sağlam idman çıkar beslenmen kötüyse hiç bir gelişim gösteremezsin.Bu sporda %20 idman %70 beslenme %10 dinlenmedir.Kendinde iyi beslenmediğini kabul etmişsin zaten yapman gereken bundan sonra beslenmeni rayına oturtman ve spora devam etmen cardio yapmıyorsan cardio yapmaya başla.

Flynn bunu beğendi.
  4. EymenS

EymenS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Dostum, motivasyonuni düsürme. Eger olmadiysa daha sıkı düzenle, disiplinle herseyi basarabilirsin. Diger arkadaslar gibi tecrubeli degilim bazi konularda ama motivasyonunu asla düsürme, savaş ve kazan.

Flynn bunu beğendi.
  5. Iakkhos

Iakkhos Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Abi bazı kişilerde zor gelişim alınıyo ya, benim gibi. Benim sana tavsiyem, güzel bir definisyona gir yağlardan kurtul. Ben de 6-7 ay bulk beslenmeden sonra depresyona girdim gelişemiyorum diye sonra diyete girdikten sonra biraz da olsa moralim yerine geldi. Yağları yakarsan çok güzel bir görüntüye ulaşıcaksın bence.

Flynn bunu beğendi.
  6. Flynn

Flynn Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Haklısın dostum yağ oranım bi ara baya bi azalmıştı. Omuzlar vs daha geniş duruyordu. Şimdi bel de kalın göbek de çıktı. Hacim desen o da gözle görülür artmıyor. İyice skinny fat oldum. Hard gainerım ben galiba abi iki kol 1 senedir aynı ölçüde durur mu ya, el insaf bi bim poşeti taşısam gene gelişirdi hiç gelişim yok hiç

7. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    488
    Ödül Puanları:
    93
    Önden duruş bozukluğun belli oluyor. Lordozun var

8. Flynn

Flynn Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Evet ayakta dururken falan belim batıyor. Dik durmaya çalışırken bel kaslarımı çok kullanıyorum.

Sayfayı Paylaş