1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1 yıl vücut gelistirme lütfen yardım

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Erdoganersann tarafından 28 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Erdoganersann

Erdoganersann Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba boyum 1.82 kilo 85 yaş 21.
    Vücut Ölçüleri
    Ģoğus:102
    Omuz:122
    Kol:38
    Bel:95
    Bacak:53

Bir yıldır vg yapiyorum neredeyse 7 ay düzen li olarak yaptım ama bir türlü ne yağ yakabildim nede hacim alabildim. Şu anda yağ oranım tahm inen %20 ye yakın ve sorun olan başladığımda da oranın aynı civarlarda olması. Dışardan bakıldığında vg ile hiç alakam yok gibi görünüyor. Sizlere sorum şü
    Gobekliyim ve kilom var ama vg yaptığım için kas külkemde var ancak yeteri kadar değil ben büyümek istiyorum daha fazla kas kütlesi ancak bunu yapmam için bulk dönemine mi gitmeliyim yoksa definalin mu yapmalıyım burda takılıyorum ve belkide 7 ayımi elimden alan şey benim bu ikilemde kalmis olmam bazı hocalar diyor ki kas kütle yok neden definasyön yapıyorsun biraz geliş büyü kas yap sonra define ol 1467125488671-736631589.jpg 14671255092721148788130.jpg ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim bir türlü bilmiyorum hocam benden cahil zaten kendi çabayla bişeyler yapmaya çalışıyorum lütfen yardım edin....#Not foruma yeni üyeyim nasıl kullanıldığını cozemedim hala anlayışını için teşekkür ederim....

CiCiS bunu beğendi.
  2. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    bulkı aklından çıkar sakın ama sakın bulk yapma sana tek önerim diyet sık dişini 3 ay diyet yap yağ oranın yüzde 20 den fazla bence onu bi ilk önce 10 a düşür. ya moralini bozmak istemiyorum ama 1 yıla cidden yazık olmuş , bu bir yılın acısını çıkar dostum hemen diyete başla !

3. Erdoganersann

Erdoganersann Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Sağol kardeşim nasıl bi yol izlemeliyim diyet e başladığımda supplemet olarak ne kullanmalıyım yada ne kullanmamalıyım nasil beslenmeliyim yardimci olursan sevinirim

4. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    kilon 85
    2x veya 1,5 protein alımı
    2x karbonhidrat alabilirsin belki bunda pek emin değilim sporla olan alakana bağlı bunu kendin deneyip öğrenebilirsin kendini kötü hissedersen arttırabilirisin
    supllemen önemli değil zaten beslene biliyorsan kullanma bile şu durumda kullanabiliceğin suplement lcarnatin olabilir.
    1 senedir bu işin içindeysen bilmen lazım zaten bunları

5. PrensDK

PrensDK Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tıp Öğrencisi
    Yer:
    Antalya
    Sen 7 ay naptin gerçekten merak ettim. Önerim crossfitee yönel. Hem hızla kilo verirsin hem sonraki dönem için kondisyon yaparsın. Sonra bb ye geçersin tekrar

6. cesajans

cesajans Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    grafik tasarım reklamcı
    Yer:
    antalya
    Arkadaşım, öncelikle geçen zamana gerçekten yazık olmuş neyse hiç birşey için geç değil... Öncelikle sana tavsiyem benim izlediğim yolu izleyebilirsin, bende geçtiğimiz sene bu zamanlar 99kiloydum şu an 73-74 üm. Ben şahsen öncelikle şekeri ve unlu mamülleri hayatımdan çıkarttım bu şekilde 83-84kg ye kadar düştüm. Daha sonra Savaş Cebeci den haberdar oldum ve onun definisyon diyetine + ağırlık çalışmalarına başladım. Bende mükemmel sonuç verdi. Bu arada cardio olarak, Shaun T.'nin Insanity workout larını uyguladım her hafta 2 kere. Bu yazdıklarımı google la, bütün sorunlarına kalıcı çözüm bulabilirsin.

Erdoganersann bunu beğendi.
  7. Erdoganersann

Erdoganersann Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Kısaca şöyle anlatiyim herkez her dediğini bilinçsiz bir şekilde kendi vücudumda uyguladım ketojenik diyetin ne olduğunu bilmeden ahmet dedi diye yaptım hafta da 6 gün antreman olur diyen steroit vurulan adamın dediğinde yaptım günde 10 öğün ye önce büyü diyen adamın dediğinde yaptım vg donrmimde en iyi tepki alacagim ilk yilimi heba ettim boglelikle sonuç olarak bu kardeşim. Crosfit çalışma programlarını bir arastirim sigara kullaniyordum daha önceden şimdi bıraktım hala kalıntıları var vucudumda kondisyonumu çok etkileyecek crosfit de eminim genede denerim.
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Haziran 2016 ---
    Tavsiye için teşekkür ederim savaş hocayı bende severek takib ederim definasyön diyetine yarından itibaren başlarım sabah erken uyanip 40 dakika kadar kardiyo yapmak da yağ yakma konusunda yardimci olur mu sence ?

Son düzenleme: 28 Haziran 2016
  8. ReturnOldSchool

ReturnOldSchool Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Define olmayi unut hic mi agir calismadiniz maalesef bu sporda kas guc elde etmek icin agir calismaniz gerekiyor agirlik ant sonrasi kardio yapin buyumek istiyorsaniz agir calismalisiniz

9. cesajans

cesajans Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    grafik tasarım reklamcı
    Yer:
    antalya
    Sabah erken, imkanın varsa uyandıktan sonra en az 3 saat yemeden yapacağın workout deli gibi yağ yaktırır, ancak dediğim gibi sakın sadece kardio ile zayıflama yolunu seçme! (T25 FOCUS'u ayrı tutuyorum) Haftada 2 gün HIIT tarzı kardio yeterli. Mutlaka ve mutlaka ağırlık antrenmanı yap, ilk zamanlar bu antrenmanın üzerine 10-15gk HIIT ilave et... zamanla göreceksin, tartının gösterdiği değil aynada gördüğün önemli olacak..

10. katleden1995

katleden1995 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    istanbul
    Bu diyeti uygula istersen kilona göre .

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş