1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1 sene ve hüsran

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve yasinaspir tarafından 13 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Beyler 1 sene oldu hatta gecti ama gelisemedim ilk 3 4 ay yağ yakiyim derken hic yemek yemedim eridim. Sonra 2 3 ay laylaylom gecti sonea proteini yükselttik carbi ayarlayamadik sonra bulk denedik cok yaglandik bi bok beceremedim. Gittim hormon testi yaptirdim testosteron filan normal cikti. Simdi durum şu kollar 33 34 omuz 115 bel 78 filandir. Yağ oranim tahmini 16 üstü resimleri atıyorum lütfen bana bi akıl verin birakmak pes etmek istemiyorum. Güç artışı var deadlitf 110 squat 3x12 85 kilo filan. 20160418_181252-1.jpg Snapchat-2958544719500851962.jpg 20160405_135417-1-1.jpg Instasize_0829154427.jpg

2. Poyrazyzz

Poyrazyzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Oncelikle kolay gelsin simdi definasyondamisin yoksa bulkdami? Boy kg nedir ?Ona gore yardimci olunacaktir

Son düzenleme: 13 Eylül 2016
  3. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Kardesim ben bulka baslayim dedim simdi boy 178 kilo 68

4. Poyrazyzz

Poyrazyzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Benim onerim birincisi evvela yag oranini dusurmen yag orani dusuk oldugu takdirde kaslar daha iyi uyarilicak ve gelisim dogru orantida hizlanicaktir ikinci olarak beslenme cok onemli muhakkak bi beslenme duzeni olusturman gerek bunun icin akilli telefonlarda bir cok kalori hesaplayan uygulamalar var bi beslenme programi esliginde bu yolla cok iyi neticeler alabilirsin ucuncu ve son olarak antrenmanlari son derece nizami yapmak cok onemli bunun icin salondaki hocalarindan ekstradan yardim alabilirsin ilgisizlerse googleden programindaki hareketler hakkinda bilgilenebilirsin tekrar kolay gelsin

5. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Yağ oranim kactir sence kaca düşürmem lazim ne kadar süre sonra bulka baslamaliyim?

6. Poyrazyzz

Poyrazyzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yag oranini tahmin etmek guc salondaki hocalar cokmu ilgisiz ben sahsen her gittigimde en az 1 2 saat oturur sohbet ederim bilgilenirim cok kazanimlarim oldu bu sayede hocalar yonlendirebilcekse daha iyi olur ilgisizlerse ama yardimci olmaya calisirim

7. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Ilginin i si bile yok adam bana yarışmaya mi cikcan bu kadar takma soru sorma. Hobi olarak vakit gecirmek icin yap dedi düşün

suskunprens74 bunu beğendi.
  8. Poyrazyzz

Poyrazyzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Sacmalik sana en bastaki tavsiyem imkanin varsa salonunu degistirmek olur :) gelelim sorularina dedigim gibi yag orani tahmin etmek guc bakarak ama tahminen 16 20 diye dusunuyorum definasyon bitmedsn bulkuda dusunme derim simdi vucut ztn parcalanip hatlar cikinca zamani geldigini aynada goruceksin ama simdi definasyonu oneririm sana ben

suskunprens74 bunu beğendi.
  9. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Kardesimben definasyonu da denedim myfitnesspal var uygulama onu kullaniyorum herseyi dort dortluk yaptim ama kas olmadigi icin yaglar erisede ortaya bisey cikmiyor vucut yagi koruyor kaslar eriyor. 33 cm kol var bu kolla definasyona girsem kol kac kalir :D

10. Poyrazyzz

Poyrazyzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    O zmn bulk yap illa definasyon sart degil kas gelisimimim hizini etkiler sadece ama aynada bi sey bekleme bir sure temiz beslen disiplinli calis ve beslenmeye cok onem goster derim

11. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Yani kas gelisimi olur dimi illa yag orsni yuksek diye gelisim olmayacak diye bisey yok değil mi? Skinny fat birazda benim durum. 6 ay bulk sonra definssyon nasil olur simdi ki rutinimde ayda 1 kilo en baba 1 kilo 200 grm aliyorum 75 76 olunca şöyle hagif definasyon

12. Poyrazyzz

Poyrazyzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Illaki olur o kas gelisimi adeleyi nizami bi sekilde calisman cok onemli skinny fat olan bi arkadasim vardi kolay topladi o antrenmanlarda calismana ve beslenmene cok onem gostermelisin kalori hesabi muhakkak yapmalisin ortalama 3600 3700 kaloriyle saglam gelisirsin ve dediigim gibi once bulku bi hallet soyle ortalama bi 80 kg ol derim sonrasinda definasyonda illaki cikar guzel bi seyler ama dediigm gibi beslneme antrenman ve dinlenme uclusune cok onem vermelisin

13. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Ben 80 kilo olmaya kararliyim ama korkuyorum yag orani 20 kusur olur diye be kardesim sence temiz beslenme ve kontrollu kalori alimi ile yüzde cok fazla oynar mi

14. Poyrazyzz

Poyrazyzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Illaki oynayacaktir ama sekeri hayatindan cikarmaya calis temiz ve saglam beslenmeyle sorun cozulecektir :)

15. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Inan tuz şeker basit carb sifir hayatimda sadece antrenman sonrasi aliyorum basit sekeri bide belki sabah uyaninca

16. metaforian

metaforian Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Benim nacizane düşüncem serbest ağırlıklarla yaptığın çalışmaları aksattığın veya biraz yalandan yere yaptığın yönünde.

Barbell ve dumbbell kullanmaktansa genelde makinalarda mı çalışıyorsun?

17. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Makine hic kullanmadim desem yeridir

18. haetaan35

haetaan35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    1 senede gelişim olmuyorsa beslenmede ve antrenmanda sorun var demektir hocam.Bulkmuş definasyonmus bence bunlari dusunmen icin erken.Temiz beslenerek guzel antrenman ve protein karbonhidrat alimi duzgun yaparak buyumemek gibi birsey asla olamaz ( herhangi bir hormonal bozukluk yoksa ) Tavsiyem beslenmene ve antrenmanina daha cok dikkat etmen tabiki dinlenmenede.Bu üçlüyü guzel ayarlarsan istedigini alirsin.Yardimci olan yoksa biraz daha fazla arastirma icinde olabilirsin.

19. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam kilo almam lazim heralde düşünce bu olmali yani tshirt varken fit duruyorum öyle göbekli degilim ayakta iken abartili bi sekilde

20. haetaan35

haetaan35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Temiz beslenicegin icin yag oraninda düşük olucak yagsiz kas kutlesi kazanicaksin zamanla yani tsortlede tsortsuzde guzel bi goruntuye sahip olursun.Benim tavsiyem bunlar hocam

yasinaspir bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş