1 Sene Oldu Whey mi Gainer mi Yardım Arkadaşlar

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve musti_915 tarafından 1 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. musti_915

musti_915 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba ben 18 yasında 185 boyunda 70 kıloyum yaklasık 1 senedır fıtnessa gıdıyorum baslangıc kılom 52 ydı baya zayıftım 1 senede daha ıyı olabılırmıydım bılmıyorum ama 18 kiloyu yeterlı goruyorum ben

Daha oncelerı hardline progainer, optimum serious mass, mass tech performance ve optımum kreatın kullandım
    Birkac sorum olcaktı

1-Boyuma gore zayıfım gainer kullanmaya devam etmelıyım yoksa wheye baslamalımıyım ?

2-Gainer veya wheyın yanına takvıye supplement ben yenı cıkan hardlıne noxx5 ı dusunuyrum arginine ıcerıklı pump etkılı hemde fıyatıda uygun 80 tl veya baska bır nox urunu onerebılırsınız

ben gainere devam etmeyı dusunuyorum mass tech performance den cok memnun kaldım yanınada nox bır urun dusunuyorum ama daha ıyı onerılerı olan abılerım kardeslerım varsa lutfen soylesın sımdıden tesekkurler

2. Protogoras

Protogoras Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sana iyi protein içeren bir gainer ile musclepharm assault noxu öneririm. Bcaa oranı iyi olan bir de amino alabilirsin istersen. Gainer olarak bsn true mass ve cyto sports monster mass iyi gibi geldi bana.

Sayfayı Paylaş