1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1 Sene düzensiz Çalıştıktan sonra ancak bu şekilde oldu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve soneroz tarafından 8 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. soneroz

soneroz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Kilo almayı planıyorsan o konuda pek bir fikrim yok ama düzenli antreman yapsan vücudunu daha iyi bir yere getirirsin diye düşünüyorum.

soneroz bunu beğendi.
  3. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Düzensiz çalışma derken beslenmeden me kısıldı,antremandan mı?
    Beslenme de sorun olduğu belli beslenme programını yaz görelim,bakalım.

4. soneroz

soneroz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bir beslenme programım yok. Sade abur cubur et yemekler katı yemekler tarzında.
    Antreman olarak evde yaptığım şınav ve daha önce gittiğim kick boks antremanlarıyla temeli oluşturdum. Kilo konusunda bir çözüm bulamadım bir beslenme programıda bulamadım açıkcası kafa_

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:16 ----------

Galiba antreman ruhu pek yok kilo almadığımı düşününce beyin antreman felan istemiyor

5. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    O zaman forumdan bilgilenmeni ve beslenmeni buna göre ayarlamanı tavsiye ederim.
    Sadece şınavla zaten yol katedilemez,bu spor bölgesel düzeyde yapılamaz.
    Başarılar.

soneroz bunu beğendi.
  6. sthammer

sthammer Guest

düzensiz çalışmaya göre gayet formdasın, metabolizman hızlı olmalı, kilo almayla ilgili olan ve sabit başlıkları takip etmeni öneririm

S- Ne yapsam bir türlü kilo alamıyorum.Ne yapmalıyım?
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kilo-almak-isteyenlere-t1680.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ev-yap-m-weight-gainer-t2855.html

S - Kilo Almanın En İyi Yolu Nedir ?
    C - Kilo vermek kadar, kilo almak da pek çok insanın amacıdır.
    Kilo almak için harcadığınızdan daha çok kalori almalısınız. Bunu en iyi yapmanın ve kiloyu kas olarak korumanın yolu, bilimsel esaslara göre hazırlanmış bir "Vücut Geliştirme" programına başlamaktan geçer. Ancak bu şekilde artan ağırlığınızın "YAĞ" değil" KAS" olmasını sağlayabilirsiniz. Beslenirken de kalori alımını yavaşça arttırıp, ilâve birkaç öğünle gıda alımınızı takviye etmelisiniz. Bu amaç için üretilmiş kilo kazandırıcı doğal gıda maddelerini de (karbonhidrat ürünleri) kullanabilirsiniz. Yediklerinizin yağ değil, protein ve karbonhidrat olduğundan emin olmalısınız. Kendinize zaman tanıyınız, eğer, yılda 5-8 kg.lık kas dokusu kazanabilirseniz bu iyi bir sonuç demektir.

S- Göbek yapmadan kilo alınabilir mi?
    C- Göbek yapmaktan kasıt yağlanmak olduğu için yağlanmadan kilo almaya çalışacaksınız yani kaslarınızı artırarak kilo alacaksınız demektir.
    - öğün sayısını artırın ve gün içine eşit aralıklara yaymaya çalışın.Her 2-3 saatte bir yemeye çalışın
    - kan şekerinin hızlı yükselttiğinden ötürü basit şekerden ve işlenmiş karbonhidrattan uzak durun, kompleks karbonhidrat tüketin
    - rafine unlu gıdalardan uzak durun , kepekli ve tam buğday ürünlerine yönelin
    - yemeklerinizi haşlanmış yada ızgara yemeye çalışın, kızartmalar bol miktarda yağ içerir
    - süt ürünlerinden yağı azaltılmış olanları tercih edin
    - yağlı kuruyemişler tüketmemeye özen gösterin
    - sosu bol yağ içeren yemeklerden uzak durun
    - mümkün olduğu kadar beyaz et yiyin, kırmızı eti azaltın
    - bol bol vitamin ve mineral kaynağı olan taze sebze, meyve tüketin
    - vücuttaki kas kütlesini artırmaya çalışmak için düzenli olarak ağırlık çalışın
    - günde enaz 3 lt su tüketin
    - yağ oranınızı kontrol altında tutmak için haftada 3-4 gün antreman sonlarında 30 dk. kadar kardio vasküler hareket yapın
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/g-bek-yapmadan-kilo-al-t10729.html?t=10729

Dexter_Morgan ve soneroz bunu beğendi.
  7. soneroz

soneroz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkür ederim aslında bu konuyla ilgili tam bi cevap bulamıyorum o karışımı yapıp tüketmeye başlıycam bana gerekli olan 5 kilo kadar birşey bir türlü alamadım

8. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    ben 1 senelık degilde 4 aydır duzenlı gelen bırının vucudunu goruyorum burda salonda duzenlı bır sekılde gıtmenı tavsıye ederım bol bol karbonhidrat al kılo alırsın

soneroz bunu beğendi.
  9. soneroz

soneroz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İşlerden dolayı salona fırsatım olmuyor yani gidemem gitmek istesemde galiba vücut yapmak için önce kafanında rahat olması lazım

Sayfayı Paylaş