1 Milyon Dolarlik Soruyu Bildi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve saydam tarafından 16 Eylül 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Türkiye'de de izlenme rekorları kıran 'Kim 500 Bin İster' yarışmasının Amerika'da yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' adlı versiyonunda bir yarışmacı tam 1 milyon dolar kazandı.

Amerika'da, 1 milyon dolarlık sorunun cevabını bilmesine rağmen son joker hakkını kullanarak babasını telefonda aratan yarışmacı, babasına; "Baba bir milyon dolar kazanmak için senin yardımına ihtiyacım yok, sadece kazanacağımı haber vermek için aradım' diyince salonda bir alkış tufanı koptu.

14 soruyu doğru cevaplayarak 500 bin dolar kazanan John Carpenter adlı yarışmacı, 15. son soruyu cevaplayamazsa tam 468 bin dolar kaybedecekti. Bunu riske alarak son soruyu isteyen Carpenter, 'Hangisi Amerikan Başkanın yeraldığı televizyon dizisi 'Laugh-In'dir 'sorusunun cevabını bilmesine rağmen ekranları başındaki milyonlarca Amerikalıya ve stüdyodaki izleyecilere bir sürpriz yaptı. Soru için son joker hakkını kullanarak babası Tom Carpenter'e bağlanmak isteyen John Carpenter, telefonunun diğer ucundaki babasına soruyu okumak yerine, "Baba bir milyon dolar kazanmak için senin yardımına ihtiyacım yok, sadece kazanacağımı haber vermek için aradım' diyince salonda bir alkış tufanı koptu. Bağlantı sonrası hiç tereddüt etmeden Richard Nixon cevabını veren John Carpenter'in bu kararlı cevabına sunucu da fazla direnmedi ve 1 milyon dolarlık anonsu yaparak yarışmacıyı kutladı. 1 milyon dolar kazanan yarışmacı ve eşi büyük sevinç yaşarken salonda konfeti yağmuru yaşandı ve alkı tufanı koptu.

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  3. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saydam teşekkürler güzel bir yazıydı helal olsun aadama

4. ilkerrr

ilkerrr Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
  5. jocoko

jocoko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    turızm
    Yer:
    Antalya-merkez
    1 milyon $ ha

1 milyon dolarlık bi yarısmaya ben katılsam ve kazansam Antalyaya türkiyenin en büyük spor salonunu acarım ha tabi bb olarak ve üyelere supplementler freeeeeeeee saydam eyvallah ya sanki 1 milyon doları ben kazanmıs gibi oldum :)

6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    jocoko guzel bir salon acmak icin 1.5 milyon dolar harcaman gerekir ama turkiyenin en iyisini yapicam dersen 2 milyon dolari gozden cikarman gerekir.

7. jocoko

jocoko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    turızm
    Yer:
    Antalya-merkez
    HöNK!

2 million dollars oh my god i need a 1 million.. saydam bana 1 million dolar borc verirmisin :D saka bi yana para insana neleri hayal ettiriyor dimi

8. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    mayadrom spor merkezi 10.000 metre kare alanı var kaçyıl önce 5.5 milyon dolara mal olduğunu duymuştum üyeleri arasında cem yılmaz ve çok büyük ünlüler var

9. gencsovalye

gencsovalye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mobilyacı
    Yer:
    ist.
    bence kesin şike vardır :)

10. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    ''mayadrom spor merkezi 10.000 metre kare alanı var kaçyıl önce 5.5 milyon dolara mal olduğunu duymuştum üyeleri arasında cem yılmaz ve çok büyük ünlüler var'' sanırım cem yılmaz salonun hakkını vermıo:)

Sayfayı Paylaş