1.M.R Powder(BPI Sports Presents)

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve ataberkim tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

61,7%
  2. Orta karar

34,0%
  3. Başarısız

4,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 43 üye.
  1. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    TOP SELLING
    NITRIC OXIDE
    Nitric oxide promotes blood and oxygen flow. Feel the muscle pump and get the best workouts of your life with NO boosters!
    1. Jack3d
    2. N.O.-Xplode 2.0
    3. 1.M.R Powder
    4. Assault
    5. SuperPump MAX

30'uncu siradan 3 'e iyi gelisme....

2. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Bir servisinde 300mg kafein olduğu kutusunda yazıyor . Ciddi şekilde uykusuzluk ve ant. sırasında mide bulantısı hissedebilirsiniz . Sadece uyarıcılarla işi götürmeye çalışan pre-workout ürünlerinden uzak duruyorum . İçinde pre-workout için 5,5gr lık bir karışım var oysa ki MP Assault ın servisinde sadece 4 gr beta alanin + con-cret olmak üzere 20 gr lık çok daha zengin bir karışım var .

Despo bunu beğendi.
  3. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    10 servislik deneme kutusunu kullandım. Gayet veril mi oldu. Elimde başka ürünlerde olduğu için elimde kalan 1 kutuyu kullanacağım ya da satacağım henüz karar veremedim. Ama jacked'den biraz daha başarılı buldum.

4. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    15 servis kullandim arkadasim al bitir dye verdi bende denemek istedim yuksek kafein orani cok rahatsiz etti. Ant sonlarinda bas donmesi ve karincalanma hissettim fenalik basti.

5. Joaquin

Joaquin Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bir tanıdık vasıtasıyla Amerika'dan sipariş ettiğim protein tozuyla birlikte bu ürünün 12 gramlık -tanıtım amacıyla sanırsam- paketini de koymuşlar. bugün antrenmandan önce nedir ne değildir diye suyla birlikte karıştırıp içtim. antrenman yaklaşık 1.30 saat sürdü ve hala etkisi geçmiş değil, bu nasıl bi üründür yahu? bu ürünü hemen bulmalıyım sanırım..

ataberkim bunu beğendi.
  6. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    Jack3d'nin yasaklanmasindan sonra zirveye dogru cikiyor.... Baska alternatif yok bence...

7. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    1,3-Dimethylamylamine olmasına ragmen neden yasaklanmadı ki hala bu ürün?

kaldıki bu kadar kafein ve 1,3 e bende pre workout ürün olurum. 5.5 gram monster pump falan filan bildigimiz aakg beta alanin cre mono ve guarin taurin yarbe mate karıstırılmıs. bence cok basarılı bi ürün degil

ataberkim bunu beğendi.
  8. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    Bu tarz NO urunleri kisiden kisiye degisen tepkiler verecegi icin kullanmadan bir sey soyleme sansi yoktur.. Bende iyi sonuc verir, baskasin da vermez....
    Her gun 4 bardak kahve icen birisi icin bu urunde kafein miktari bir uyari yapmazken, diger kisi uykusuz bile kalabilecektir...2 urunu de kullanmis biri olarak bende ki sonucu iyi idi...

saygilar Ataberkim...

9. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    bpi aynı zamanda steroid pazarında umarım biliyorsundur hatta abartıp durdukları a50 pro hormonları banlandı.
    ha bide jay cutlerin sponsoru oldular

10. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    50 TL'ye amerikan gelen bir arkadaş vasıtası ile aldım 224gr lık ürünü şuan bsn nox var ellimde 1 aydır ara verdim kullanmıyordum ama 4-5 servis kaldı bitiminde direk 1.m.r e başlamayı düşünüyorum.

11. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    yorumlarını sakın eksik etme.benim de aklımda var bu ürün.ben de senin gibi noxplode kullanıyorum.

12. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Araştırdığım kadarıyla jack'in de içinde bulundurduğu yasaklı maddeden varmış ama nox ilk zamanlarda ki performansını vermemeye başladı gerçi ölçek arttırmadım hiç hep 1 ölçek kullandım ama 1 hafta sonra kadar bu ürüne başlayacağım değerlendirmemi burada yazarım Revolt

13. duckseason

duckseason Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bugün elime geçti ilk kez kullandım antrenmandan yaklaşık 15 dakika önce aldım. karıncalanma filan olmadı hafif bir nabız yükselmesi hissettim sadece. pump olarak çok fazla etkilemedi ama yorulma neredeyse hiç olmadı. tadı, kullanım miktarı vs. sonuç olarak benim hoşuma gitti diyebilirim. iyi bir pre-workout. birde benim pump etkisi göremememin sebebi Weider muscle freak professional den direk buna geçtim belki ara vermediğimdendir.

kutudan ölçek çıkmadı maalesef. bir tatlı kaşığı aldım. elinde ölçek olan bir arkadaş tatlı kaşığıyla denerse tam olarak bir ölçeğin kaşık usulü ne kadar geldiğini bildirirse çok memnun olurum.

14. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Bu ürünün tek kullanımlık (5gr) paketini dün deneme fırsatı buldum. Tam olarak aç karnına aldım yani ister istemez 4-5 saattir hiçbir şey yiyememiştim. İçtikten sonra herhangi bir karıncalanma veya iğnelenme benzeri bir etki göstermedi ama tuhaf bir şekilde ürperdiğimi ve hareketlenmek zorunda olduğumu hissetmeye başladım, yaklaşık yarım saat sonra antremana deneme maksadıyla normalde kaldırdığım ağırlıkların üzerine bir 10-15kg ekleyerek başladım ve gerçekten de çok zorlanmadan kaldırdım, ara dinlenmelerimin de hissedilir şekilde kısaldığını söyleyebilirim. Bana göre işin en iyi tarafı ise böyle ağır bir antremandan sonra vücutta yorgunluktan eser olmamasıydı. Özetle bu ürün, insanın ayaklarının yerden kesildiğini hissettiren birşey olmamasına rağmen gayet başarılı şekilde antremanınızı yapmanıza yardımcı olduğunu söyleyebilirim, tabiki bu yazdıklarım sadece deneme maksadıyla alınmış tek kullanım için geçerli, uzun vadede nasıl bir etkisi olduğunu bilemeyeceğim.

15. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    tek kullanımlık pakedi nereden temin ettiniz acaba?

16. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    İstanbul kadıköy feneryolu tren istasyonu yakınında supplement satan bir dükkanda 5grlık paketler halinde mevcuttu, fiyatı 4,5tl idi ama birkaç parça ürünle birlikte 3tlye almıştım, açıkçası birkaç paket daha alıp bir haftalık bir deneme yapmayı düşünüyorum boşuna para harcamaktansa randıman alma durumuna göre böylesi daha mantıklı geliyor.

17. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    en mantıklısı bu zaten bu tarz ürünlerde.

her yerde söylüyorum burada da söyleyeyim.

artık şu nitrik oksit klasmanındaki ürünlerin tek kullanımlık paketlerini getirin.alalım deneyelim eğer verim alırsak 1kglik,500grlik,300grlik artık ne kadarsa büyük boyu onu alıp kullanırız.

bu şekilde gidip 100 lira veriyoruz verim alamıyoruz çöpe atılmış oluyor paramız.

Atabeyler.sis, Suçicek, PeNa ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  18. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Evet katılıyorum bu tarz ürünlerin tek kullanımlık paketleri de muhakkak olmalı.

19. broz

broz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    maden mühendisi
    Yer:
    novi pazar/ist/sivas
    nitrotech + aminomax 8000 + 1.mr kullanıyorum. Ilk gunum 1 olcek aldım. Daha once super pump max kullanmıstım ve pek bi etki gormemistim. 1.mr muhtesem etki yaptı enerji verdi. Idmandan sonra 0 yorgunluk zorlandıgım agırlıkları arttırsam bile yapacak gibi hissettim. Fakat bende idman harici basta bulanıklık yaptı bas donmesi gıbi (tansiyon artısı gibi) . Bu halde dolastım tum gun. Idmanda zorlandıgım agırlıklarda nabzım cok yukseldi. Derse girince avuclarım ayaklarım ter bastı. Yarın yarım olcek denicegim

20. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Fazla gelmiş belli

Sayfayı Paylaş