1 kg kas metabolizmayi ne kadar kizlandirir

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve harekir1 tarafından 6 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. harekir1

harekir1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar baslikta yazdigim gibi ben metabolizmami hizlandirarak zayiflamak istiyorum bunun icin ne yapmaliyim yani benim gunluk besin alimim 5000 6000 kalori civaridir rejim yapmadigim zamanlarda bende metabolzima hizini yukseltip vucudun kendiliginden yag yakmasini ve normal kasli bir vucut istiyorum yardimlarinizi bekliyorum bu arada 100 kg 17 yasinda ve 180 cm boyundayim lutfen yardim edin ve bende bu kilolardan kurtulayim biktim artik biktim yardim yardim

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    6 bin kalori mi?mesela bunu dörtte birine indirerek başlayabilirsin.

3. harekir1

harekir1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben zaten basladim 1500 kalori ile besleniyorum ama ilerisi icin benim metabolizmamin bu hizlarda olmasi lazim neler yapmaliyim kac kilo kas yapmaliyim evde dambulla calismaya basladim birde haftada 5 gun falan 40 50 dakka yuruyus yapiyorum 6 km hizla haftada 3 gun dambulla her bolgeyi calistiriyorum 3 set 12 tekrar her bolgeye 2 hareket uyguluyorum sizce yeterlimi neler yapmaliyim

4. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    öncelikle forumu okumalısın.flexor'un hazırladığı evde db ile çalışma programına göz at.beslenme bölümünü ve yeni başlayanlar'ın sabit konularını mutlaka oku.ve arama özelliğini kullan.

Sayfayı Paylaş