1.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU tarihleri?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 14 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Arkadaşlar kaç aydır bakıyorum federasyon sitesine ne biçim siteyse yapılan kursları vermiyor.Bekliyorum İzmir-Manisa'da yapılsın gidiyim diye federasyon sitesi nasıl bir siteyse ya onun dışında özel kurs açılabiliyor , yada her açtığı kursu paylaşmıyor ne saçmalıksa , bi İstanbul-Ankara-Konyada kurs açtı.Ama bir sordum soruşturdum etrafa , salon hocamız Milasta oldu dedi , bir daha seneye olur dedi.Ertesi gün bilek güreşi klübünden arkadaşlarla konuştum cbüde , 3 hafta önce Celal Bayar Üniversitesinde açıldı dedi.Şimdi bu kurslar niye açıklanmıyor federasyon sitesinde , biz nerden bilecez kursların açılıp açılıp kapandığını , her üniversiteye adammı dikicez , bu yıl I. Kademe belgesi almak istiyorum ama böyle bir iş güzarlık görmedim yani.Kurs açıyorsan facende mi yayınlıyon veya websitenmi belirt , bir şeyide düzgün olsun şu insanların....İleriki tarihlerde olucak yerlerde belli değil bi anlam veremedim bu federasyona...
    http://www.tvgfbf.gov.tr/ buda federasyon sitesi , acaba tarihler hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirirse çok iyi olur.Geçen sene ege ünivde olanı kaçırdığım için şuan resmen pişmanlık duygusuna kapıldım.

Sayfayı Paylaş