1 haftadır hevessizim.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Cyrax tarafından 5 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar bu sevdiğim sporu 1 haftadır doğru dürüst yapamıyorum, sebep hevessiz olmam, salona gitdigimde yarım saatdan sonra artık yapasim gelmiyor, sanırım sebebi sigara! Bir kaç hafta önce daha az nikotinli sigara içiyordum, sorun yoktu, ama bir kaç hafta önce arkadaşımın uzatdigi bir sigarayı denedikden sonra, daha fazla nikotini olan sigaraya başladım, Allah kahretsin!, bit kaç gün once bıraktım, sizden öneriler bilen arkadaslardan öğretici mesajlar bekliyorum, bide benim calışma programım, haftada 3 gün, ve bu günler aynı programı devam erdiriyorum, yani her bir günden bir, gogus,omuz,sırt,bacak,karın ve sayire, belirli haraketlerini yapıyorum, yağlı yemekden çok gda almamaktayim, ama dengeli beslenme yapamıyorum, lütfen bilgili mesajlarınızı bu arkadasinizla paylaşın, teşekkürler.

2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Temel halter programını deneyin çok zevkli oluyor. Antrenmanınızı değiştirin. Örneğin dumbellar yerine makinelere makinalar yerine barla çalışın vs. Salonunuzda pilates vs. gibi değişik dersler varsa onlara katılıın. Sıkıntınızı alacaktır. Partneriniz yoksa partner edinebilirsiniz. Sizi anlayan birinin sürekli antrenmanda yanınızda olması hevesinizi artırabilir.

3. acc123

acc123 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Balıkesir
    ara

bence senin kasların yorulmus sen bir hafta ara ver salonu biraz ozlerisn hevesin gelir :D bench_Obench_Obench_Obench_O
    Bide uykuna dikkat et en az gunde 9-10 saat uyu Hadi sana basarılar Krdsm ....

4. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    O kadar istiyorumki dostum, sanırım birazda sigaradan bu, pilates var ama pek ilgimi cekmiyorki malesef, programım nasil peki dostlarım, forumda bir gunü sırta, burgunı göğüse, bir Günü'de omuza felan ayıran var mesela, benim ise yapılış tarzım, 1 gün arayla her bir bölgeyi 4der set veya 5er set çalıştırmak, çardio ile ve temel haraketlerle ısınmadan sonra, peki ilk neyle başlamamız gerekli?

5. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    Aynı sorun bendede var son 3-4 gündür.Antrenmana gitmiyorum,beslenmeyi iyice saldım pizza,börek,çay filan..Hafta başından itibaren toparlamaya çalışıcam..

6. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Bendede aynı sorun var arkadaşlar salonun parasını verememden dolayı hocadan kaçma hissi var ne zaman verebilcem düşüncesi ile..ve ondan öncesinde az uyuduğumda felan zaten okul çıkışı salona bazende sınav oluyor okulda ders çalışıp ordan pilav ye salona git varya ölüm gibi gelmeye başladı salona gittiğimde solgun bir halde istemeyerek set aralarında dalıp gitmeler hafif kilolara düşmeler ağıra hiç canım istememesi vs başladı bendede bir yandanda bıraksam mı düşüncesi sarı maddi durumdan dolayı..

7. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    dönem dönem isteksizlikler olabilir. vucudu dinlendirmek gerekir böyle durumlarda.
    ama bide bu sporda başarılı olacagınıza inanmama durumuna gelmişseniz sabırsızsanız ozaman istediginiz kadar dinlenin bunun bi faydası olmayacaktır.
    birşeyi gerçekten yapmak istiyor muyuz bunu kendimize soralım.

Sayfayı Paylaş