1. El kırılması ve tedavi dönemi 2. biceps ile ilgili soru

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve gorkem12 tarafından 17 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    1- Merhaba hocalarım arkadaslarım tam 8 gun once motor kazası gecırıp baş parmagı kırdım doktor 2,5 3 hafta alcıda kalıcak dedı ıste 8 gun once alcıya alındı bu sure zarfında erime olucak dıye korkuyorum psikolojık olarak erımıs gıbı hıssedıyorum bıde bulkıng yapıyorum kılo kaybettım mı acaba dıye cok dusunyuyorum bunun onune nasıl gececgım yanı sporda yapamam terlerım ve el alcıda banyo etmek cok sıkıntılı bır durum hemen toparlayabılır mıyım ?

2- Biceps tam parçalı sıkınca dağ gıbı oluyo fakat bırakın salınca assa dogru kolumu banamı oyle gelıyo bılmıyorum ama ınce gozukuyo bu nasıl gecer ?

2. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Durumun psikolojik 2-3 haftada kas kaybi yaşaman cok zor.spora ara verdin ama beslenmeyi bozma merak etme bisey olmaz.belki 60 kaldiriyosan 55 e 50 ye dusersin ama hemen eski halini alirsin.bu tarz seyler dusunme stres yapma asıl o zaman yıkımla karsilasirsin.kortizolu yukseltme.

gorkem12 bunu beğendi.
  3. mrtyler2

mrtyler2 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırşehir
    2.sorunun cevabı galiba tricepsin ufak olması.kolun 3 te 2 si tricepsten oluşuyor ve boştayken büyük gösteren kısmı triceps.

gorkem12 bunu beğendi.
  4. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Tesekkurler