1 AYLIK DEĞİŞİMİM. (YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR)

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Gallagher tarafından 7 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gallagher

Gallagher Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar öncelikle 1. aya yakın bir süredir evimde kendi imkanlarımla,yani şınav mekik,squat gibi hareketler yaparak birşeyler yapmaya çalıştım 1 ay öncesindeki halimin fotoğraflarını bulamadım şu anki halimin fotoğraflarını çektim. göğüslerim sıkılaştı. kollarım genişledi yavaş yavaş birşeyler fark ettirmeye başladı. Size bir kaç sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirim. önce fotoğraflara geçelim.

Pazartesi günü barfiks demiri alıp barfiks hareketinide ekleyeceğim.
    kaç set kaç tekrar barfiks yapıyım?
    üst karın yani miğde tarafı bayağa sertleşti ama alt karın biraz daha yayvan kaldı alt karınıda sıkılaştırmak için hangi hareketleri yapmalıyım?

ve bacaklarım tümüyle çok kalın cidden bu durumdan çok rahatsızım pantolon alırken bile. kimi spor yap squat yap diyo kimi yapma kalınlaştırır daha çok felan diyo. Bacaklarımın biraz daha incelmesi için ne yapmalıyım?

YARDIMCI OLURSANIZ MİNNETTAR OLURUM. İYİ SPORLAR.

bodykazm bunu beğendi.
  2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Barfiks i 3-4 set tükenene kadar yap,zaten ilk etapta epey zorlanır zamanlamsayı çoğalır.
    Alt karın kısmında yağ tabakası olduğu için daha yumuşak görünür bu diyetle yağ yakmakla çözülücek bir sorun.
    Bacaklarında yağ tabakası varsa diyet yaptığında bir miktar incelme olur. Ancak genetik olarak kalınsa bacak kısmın yapabiliceğin birşey yok.

Created By Loss ve Gallagher bunu beğendi.
  3. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Doğru sorular sormuşsun @Gallagher kaç kez barfix yada şınav konusundaki tekrarlarını benim alt da yazan (En Hızlı Kas Şişiren Adamın Çalışma Örneği (Barfiks vs Şınav)) alt da kalan videoyu izle açıkçası vücut geliştirenler için çok faydalı olabileceği için koydum.Sende bu videoyu baştan sona izlemelisin o zaman tekrarları anlayacaksın,karın kaslarındaki resimlere bakılınca alt karın özellikle göbek yağların belli oluyor yağı ve şekeri özellikle az tüket tamamen protein içerikli et ve süt ürünleri sebze olarak soya,kurutulmuş meyve ve sebzeleri,kuru yemişler, fıstık ezmesi,kinoa (bir çok süper market de bulabilirsin),Tohumlar,kuru baklagiller,yağsız yoğurt,tofu,mantar,ıspanak gibi bunları tüket meyve az tüket çünkü genel olarak et ürünleri,kaynamış yumurta,süt ürünleri ve sebze tüketmen daha faydalı olur senin için,bacak kaslarını geliştirmek için ise squat hareketlerini araştırmalısın dambıl yada bar hangisi senin için daha rahat olursa 2 adet dambılın olsun mutlaka ağırlık kapasitesi sana kalmış benim önerim başlangıç için 5'er kg olmalı gelecek resimlerin daha iyi olması dileğiyle başarılar ;)
    Karın egzersizleri (önemli hareketler)
    http://www.uzmantv.com/evde-yapabilecegimiz-bel-ve-karin-egzersizleri-nelerdir

Gallagher bunu beğendi.
  4. Gallagher

Gallagher Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Coi tesekkur ederim önerilerin için :) yalniz squat yaparsam bacaklarim daha cok kalinlasirmi? Ben incelmelerini istiyorum

bodykazm bunu beğendi.
  5. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Anladım squat çalışırsan senin için daha iyi olur diye düşünüyorum kalınlaşır çünkü kasların gelişiyor ve kas kütlesi oluşuyor kalınlaşması normaldir,bir süre sonra yumuşamaya incelmeye başlar eğer bacak kaslarını çalıştırmak istiyorsan ve evde kendi imkanlarınla çalışıyorsan en iyi önerim squat çalışman gerek dambıl ya da barla gelişime devam ;)

Sayfayı Paylaş