1 Aylık Supplement Onerısı..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Miracle tarafından 3 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    1-1.5 aylık ıcın kure gırcem.. Proteın tozu olarak Hardlınenın zone adında olan urununu kullanmak ıstıyorum..Icınde creatıne glutamıne war 5g. Iyı mı dıye sormak ıstedım..

Ve ayrıyetten yenı bır sey buldum sıze sorayım dedım..Trikreatin Malat TKM diye gecıo.. Yenı nesıl kreatınmıs.. Hem zone hemde bunu alırsam bıraz fazla creatıne olur ama yınede sorayım dedım..
    Ayrıca Zonenın yanında baska bı supplament gerekırmı?
    Tesekkurler...

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kullanımı aynı anda yapmadıgın surece creatın açısından aşırı yukleme soz konusu olmaz.tkm yeni nesil olarak geçiyor dogrudur ama etksıı bıraz abartılmış.asıl patlamayı yapan içindeki karbo kalitesi,taurın ve creatın bileşimi.bu üçlü performansı guzel arttırır.

3. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Mesela ant once bıde sonra kullancam tozu yanı top 10 gr crea.. Bıde Ayrıyetten TKM Fazla gelmez mı ? Ztn antreman dısında ne dıe kullanayım kı crea demı ?

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    gunluk 10 gramı geçmene gerek yok.5 önce 5 sonra yeterli ancak off gunlerdede creatın alman bence iyi olur.vucuttaki tek faliyeti atp döngüsü değil!

5. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Valla o zmn glu crea ayrıyetten almak gerekıo hrlde cunku proteın tozu off gunlerde alınmayacagına gore.. Ama off gunlerde alınması gerekmıo denıldıgını duydum sızce??

6. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    protein her gün alınsa iyi olur...

***protein tozu;
    ağırlık-kazma,kürek,
    protein,creatin-çimento-tuğla....
    her gün kazma kürek olmaz ama her gün çimento-tuğla olmalı... bence, yersen ---fındık gibin :!: --... :lol:

onun dışında, sistem oturdu sayılır, gene düzenli forumdayım, mayıs'ta abim abd'den laptop getiriyor, onun dışında, perşembe-pazar günleri net cafe'deyim... ;)

7. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Ben kararımı werdım..Creatıne ve glutamıne 500 gr Ve Whey %80 3500grlık alcam..Bıpro daha ıyı ama cok az ve fıyatı fazla.. Baska bı proteın oneren warsa dınlerım 8)

8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    2 kiloluk ısopure veya ıso cool alabilirsin.kalitelerinden şüphem yok.

9. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    % 80 Hardlıne Whey + Gnc Creatıne Monohydrate + L-glutamıne ve L-carnıtıne aldım.. Nasıl kullanmalıyım ant. ve off gunlerde onerlerınz neler?.

10. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Ustteki mesajimi yanlis yazmisim mod/admin arkadaslar silerse sevinirim.

Hocam demek istedigim su : bende 1-2 ay sonra creatin kullanmak istiyorum ama sadece antreman oncesi ve sonrasi seklinde cunku yukleme yapmak icin zamanim yok(okuldayim butun gun :) )
    o zaman yukleme sart degil dimi ??

11. psycholost

psycholost Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Ben tkm kullanıyorum. Yanında protein birde muscle volum die weider marka bir ürün. Çok memnunum, yaklaşık 20 gündür kullanıyorum ve 5-6 civarı kilo artışı oldu. Gerçi kilo almamın diğer bir sebebide vücudumun aç olması. 6 aydır antreman yapmıyordum, uzun bir ara vermiştim tabiri caizse dönüşüm muhteşem oldu :) Ağırlıklar çok yükseldi, programım yetersiz kaldı ( idman sonrası çok yorgun ayrılmıyorum salondan ) Şimdi geriye kalan kullanmış olduğum supplementlerin hakkını vermek, programı biraz abartmam gerekiyor sanırım. Suplementleri şu şekilde kullanıyorum. Antreman öncesi 40 gr muscle volum + 5 gr tkm, antreman hemen sonrası 5 gr tkm + 50-60 gr arası protein ve gece yatmadan önce protein. Off günlerde sadece 5 gr tkm + protein ( 1 porsiyon gece yatmadan önce ). B1B6 vit, B12 vit, E ve C vit. takviye ... Gerçekten bu kombine çok etkili ama biraz masraflı, 2 periyod sonu yaza ulaşmış olurum ve yaz boyu amino ile hacim koruma programına girerim sanırım. Bu arada vücut yağlanır diye düşünüyordum ama çizgiler belirmeye başladı !

12. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Bende Sabah Proteın tozunu ıcıorum glu creayı karıstırarak..(okul var bnmde).Okul cıkısı servısle salonun onunde ınıorum l-carnıtıne 2 kapsul atıorum agzıma ant baslıorum..Bıttıgnde proteın glut ve crea alıorum karıstırıp 5gr..Sımdı sorularım sole..!
    1.Aksam yatarken ne almalıyım? Ve ne ıle?
    2.Proteın tozunu Neyle almalıyım? (Su ıle alıorum hep )
    3.Benım body yaklasık 1saat 20 dkk fln suruo ondan sora 45 dkk kosu bandına bnıorum..Bodyden sonra mı almalı yoksa kosmadan evvel mı?
    4.Thanks :)

13. psycholost

psycholost Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Vücut en çok dinlenirken proteine ihtiyacı oluyor. Ant. hemen sonrası ve gece yatmadan önce protein almanı öneririm. Proteini yağsız sütle alırsan iyi olur.

14. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    1. creatin yüklemesi yapıyorsan yatmadan evel de 5 gram creatin alabilirsin.. bunun dışında yatmadan evel glutamin almanı öneririm.. (5 gram) en önemlisi ise yatmadan evel kasların gece boyu beslenmesi için casein türevli bir protein almandır.. bunun için de en uygun seçim lor peyniri (veya tartışmalı da olsa yağsız süt) olabilir..

2. protein tozunu meyve suyu veya suyla tüketmen en uygunu.. (eğer yatmadan evel almıyorsan) sütle beraber aldığında vücut tarafından emilimi uzayacaktır.. bu da whey'in kullanım amacına ters bir durumdur..

3. body yaptığın günler cardio çalışmasını bu kadar uzun tutmanı asla tavsiye etmem.. off günlerde cardio çalışmanı öneririm..

15. turkovic

turkovic Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1-1.5 ay protein toazları için çok az bunu 15 ay yaparsan o zaman fayda sağlar sana kür denmez bu tip kullanımlara onlar anabolizan ilaçlar için kullanılır sana onerim glutamin-pro tozu şimdilik eğer yetişmez dersen sadece pro tozu kullan ama iyi beslen!

Sayfayı Paylaş