1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1 Aylık Salon Çalışması - 23 yaş - 1.97 boy - 92 kilo

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Ayberk.K tarafından 6 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. 414141

414141 Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Harikasin aga yha..

2. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bu insanın şevkini ve isteğini kıracak şekild eyorum yazan arkadaşlara sesleniyorum . Dönünde bir kendinize bakın . Başkasını eleştirmek kolay

Uzun sureli bir fizik tedavinin ardından spordan kopmamış ve tüm azmiyle geri dönmüş . Ben TAKDİR EDERİM . Bence fotograflarda gayet iyi . Özellikle 2. fotografta omuz biceps gogus ve adonis dörtlüsü bir güzel duruyor . Hiçte kafana takma bu olumsuz yorumları abicim , gümbür gümbür geri dönme yolundasın bana kalırsa

3. alpbodrum

alpbodrum Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sigorta
    Yer:
    Mugla
    Gayet başarılı hocam durmak yok . Devam.

4. 3mehmet3

3mehmet3 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler yorum yapmadan önce tarihlere baksak iyi olur.Arkadaşımız geçen eylül ayından bahsediyor aradan 8 ay geçmiş.Şu an çalışmaya devam ettiyse zaten bayağı sağlam olmuştur vücudu

FasT bunu beğendi.
  5. superman06

superman06 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Ayberk . K
    23 yasındayım 11 yıllık spor hayatım var diyorsun ne güzel vücut yapında iyi yalnız sana biraz daha sırt kaslarına önem vermeni tavsiye ederim benim görüşüm kollarım omuzlarınm gayet iyi ama sırt kaslarına yönelik hareketler vücudunu daha da güzel gösterebilir benim düşüncem tabi :)
    Sana bi sorum olucak 1.97 boyum war diyorsun bunu vücut geliştirme sporuna mı borclusun :) ? birde ben 19 yasındayım ve de boyum 1.82 boyumun 185 ya da 190 a yakın olmasını cok istiyorum sence bu saatten sonra bi kc cm atmakta mümkün mü :)
    kimileri vg boy kısaltır kimileri ise vücudu gerdiği icin büyüme hormonunu asırı derece salgılattıgı icin boyu uzatır diyorlar sence hangisi dogru ?? 1.97 boyunu vg sporuna mı borclusun :D :D ?

6. 3mehmet3

3mehmet3 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Boyun vücut geliştirmeyle bir alakası yokdur.Ne boyu uzatır nede kısaltır.Ama dolaylı olarak vücut çalışıyorsan beslenmene çok önem vermenden dolayı boyunun bir kaç cm olağandan fazla olması görülebilir.Tabi yaşın 20 den azsa.19 Yaşından sonra boyunun pek uzayacağını sanmıyorum bu arada.Genelde boy uzaması ergenlik döneminde;yani o sivilceli geçirdiğimiz dönemlerde sonlanır.Soruyu arkadaşa yönelttin ama ben cevabımın faydalı olabileceğini düşündüğümden dolayı paylaşmak istedim.İyi forumlar

7. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Bence öne çıkan yada geri de kalmış bir bölge yok tamamen aynı seviyede sayılır butun bölgeler. Çalışmalarının devamını dilerim ;)

8. superman06

superman06 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Ben ise suan o sivilceli dönemdeyim ne yazık ki bazı insanlarda ergenlik geç başlıyor sanırım bende o dönemdeyim :( vg'nin bazı kaynaklarda uzayacagına dair seyler yazıyordu o yüzden emin olmak icin bu forum sitesinde ki üyelere sormak istedim..!! genede cevabın icin cok teşekkür ederim :) iyi forumlar :)

9. shoother

shoother Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hazır bir vücudun varmış zaten. Salona beraber başladığın arkadaşların varsa morallerini bozarsın :). Spor hayatın tamamen sonlandıysa kanata biraz ağırlık ver, boyun posun yerinde yakışır mutlaka. Bi de senin de bildiğin gibi sağ biceps'e aban :)

Sayfayı Paylaş