1 Aylık Definasyon (Güncellenecektir)

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve 4Rad tarafından 8 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Dostum six pack cıkarmayı nasıl dusunuyorsun , omuzlarım genis ucgen gibi duruyor ama soyununca goruntu kotu oluyor onu anlatmaya calıstım ;)[/quote]

six pack çıkarmak için belli bir bel ölçüsü mü varmış? İlk defa duydum, pardon.

2. aliburak05

aliburak05 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yag oranı 2 sekilde olculur birisi bel kilo oburu,kalca boyun kilo yada diyetisyene gidip olcturursun bunları biliyosundur umarım.Hem sen beli 80 cm olupta six pack cıkaran gordunmu :rolleyes:

3. 4Rad

4Rad Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba bugün 22. gün. Dün hile öğünü günüydü, fakat 3 gün diyeti bozduğum için hile öğünü yapmadım. Tartılmadım ama kendimi zayıflamış hissediyorum. Antremanlar yorucu olmaya başladı o yüzden bazı günler bisiklet sürmüyorum ağırlık çalışması da öyle 2gün çalış 2gün dinlen yaptım. Yoksa gerçekten eziyet olmaya başladı. Karın çalışmaları içinde her antremandan sonra bunu yapıyorum. Gerçekten karnım felaket kasılıyor ter içinde kalıyorum bu adama uyum sağlayacağım diye.

Kahvaltıda omlet yapmıyorum marul,yeşil zeytin,domates, maydonoz 3-4 yemek kaşığı lor peyniri 5 yumurta bir tanesi sarısıyla, bu şekilde salata yapıyorum. En ufak şişkinlik olmuyor yani yedim mi yemedim mi belli değil bu durumdan çok memnunum. Arada bi kasenin yarısını yulaf ezmesiyle diğer yarısını yoğurtla doldurup yiyorum öğlen 200 gr tavuk göğsü ya da 100 gr ton balığı. Akşam yemekte baklagil varsa onu yerim yoksa gene 200 gr tavuk göğsü. 4 öğün yapıyorum böyle. Onun haricinde gidip gelip ağzıma lor peyniri ve yeşil zeytin atıyorum. Yatmadan mutlaka lor peyniri yiyorum.

Yeni şeklim böyle. Bence pek değişim olmadı siz ne dersiniz ?

4. 4Rad

4Rad Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İlk fotoğrafta bel çevresi 93 tü ve internetten yaptığım yağ oranı ölçümlerinde yağ oranı %24,5 lü birşeydi. Şuan bel çevresi 86 ve internetten yaptığım yağ ölçümü %18-%19 arası çıkıyor. Kilom kaç bilmiyorum :)

Sayfayı Paylaş