1 Aylık Bir Program Çizelgesi Yaparmısınız..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Marmarisli tarafından 31 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Marmarisli

Marmarisli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

şu an bu ağırlık sehbası var,.bu çalışma sehbası ile yapabileceğim haraketlerin 1 ay lık bir program çizelgesi yaparsanız sevinirim..şimdiden teşekkürler

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Forumda ilk mesajınızı yazmışsınız.
    Öncelikle hayırlı olsun.

Kullanacağınız ağırlık sehpasınde yapabileceğiniz hareketler belirlirdir. Bunun dışında bu sehpayı kullanmadan sadece vücut ağırlığınızla da yapabileceğiniz bir takım hareketler vardır.

Forumda sizin seviyenize ve tecrübenize uygun çeşit çeşit programlar mevcut.
    Sizin için en uygun olanlarını inceleyebilirsiniz ve hatta bizimle paylaşabilrsiniz.
    Ancak ondan sonra üzerinden ilerleyerek değişiklikler ve modifikasyonlar yapabiliriz.

Şu aşamada antrenman ve programlarla ilgili forum başlıklarını incelemenizi öneririm.

3. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bu aleti nereden kaça aldın ve markası ne ?sadece fiyat araştırması yaptığım için meraktan soruyorum. Bu arada 2 İYİ ŞEY yapmışsın, ilki bu aleti almak ikincisi ise bu foruma üye olarak bilgilenme yolunda adım atmak.

Boy, kilo vücut tipi, sporla aşinalık dereceni, yaşını ve sporla beyi hedeflediğini yazarsan program önerileri daha iyi gelir.

Sana başarılar ve lütfen iyi bilgilen. BİLGİLEN, İLGİLEN, KARARLI OL, AZMET VE DİSİPLİNLİ OL. gerisi kendiliğinden gelecektir, göreceksin.

4. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Butterfly, benc press, incline benc press, decline benc press, Lying leg curl, leg enstension gibi hareketleri yapabilirsin. Ama sadece bu alaetin sende olduğu düşünülerek yapılacak program sana fayda değil zarar getirecektir.

5. Marmarisli

Marmarisli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam

hızlıal.com dan aldım bu alet ve 50 kg ağırlıkla bar ve dambbıllar..287 YTL

Boy : 1.95
    Kilo : 102

şu an bi sprola uğraşmıyom önceden basket oynardım am askerden sonra oda kaldı..şu sıralar sezon nedeni ile, fazla ilgilendiğim yok geçenlerde bu aleti aldım kurdum,boş olduğum günler 1 saat çalışıyom ama şu an yaptığım programsız bir çalışma o yüzden sizlere danışmak istedim,benim istediğim aşırı bi vücut değil,kilo verim ve formda olayım.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

6. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ürünün fiyatı gayet normal senin adına sevindim.

Boyunun uzun olması bilhassa büyük kas gruplarını göstermende avantajdır senin için.

Ekstradan program önermiycem zira yeni başlayanlar programına bakarsan forumda kendine uygun bir programı seç ve başla ama tabii ki HARCADIĞINDAN AZ KALORİ AL ve yağ alımını azalt ama tabi tamamen kesme (istesen de tamamen kesmek zordur ya) zira vücudun işleyişi için yağa da ihtiyacı var malum bazı vitaminler sadece yağda parçalanır. Protein ve karbonhidrat ağırlıklı bir beslenmeye geçersen 2.ayın sonunda etkileri gözle görebilirsin. zayıflama + kas belirginleşmesi.

Bize de buradan hangi programı seçip neler yaptığını yazarsan ve şimdilerde bir resmini çekip bir de 2. ay sonundaki resmini koyarsan senden sonraki arkadaşlara güzel bir örnek oluşturursun.

Sayfayı Paylaş