1 aylık çalışma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AxiboY tarafından 28 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    tavsiyelere ve hertürlü yorumlara açığım arkadaşlar..
    Daha önceden gitmiştim bb e 6ay faln ama okul oldugu için 4 ay gittim 1 ay gidemedm sonra 2 ay olarak gittim tekrar ilk başladıgımda 170 boy ve 58 kgdım 6 ay sonra 63 kiloya cıkmıstım ve sporu bıraktım 1.5 sne falan oldu tekrardan basladım tam 1 ay oldu bugün ve gainerlla başladım suan 1.73 boy 70kg ım 1 ay önce 64düm simdi kilo almıssın ama yag olarak diyeceksnz resmleri ekleyeceğim pek yağlı vücudum olduğu söylenemez midede de pek yok kollarım bodye baslamadan önce soguk 29du suan soguk 32 sıcak 34 protein tozu kullanıyorum suan ve sabah ilk işim kalkar kalkmaz kas yıkımını önlemek oluyo ayrıca saat 5-6 civarı içiyorum 8despora gidiyorum 2 kişi calıstıgımız için 1.30 saat flan sürüyo ve cıkınca muz yiyorum eve gtmem 22.30 falan oluyor hemen yemegimi yiyiyorum saat 23.30 civarı protein içiyorum tekrardan ve yatıyorum kullanımda bi problem varmı acaba?sizin tavsiyeleriniz nelerdir ne yapmam lazım cok iyi beslenemedigim için pek ağır giremiyorum sanırım bencte ancak 25+25=50kg 6tane cıkarıyorum birde bi sorum olarak kolumdaki eklem yerime inceden bi sızı giriyo agır kaldırırken salonda sordum ve eklem sıvısı var o tükendikce kemkler birbirine sürttüğü için yapar bandaj sararak çalış dediler ne yapmalıyım eklem sıvısı varmı söyledkleri dogrumu gercekten varsa nasıl gecirmeliyim? şimdiden yorumlarınız için tşk ederm resmleri en kısa zamanda ekleyecegim herkese bol sporlu günler bench_O

Son düzenleme: 28 Ekim 2009
  2. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    baslangıc icin 50 kilo cok fazla.örnegin 25 30 kilo civari yap ama 4 5 set yap gelişim için daha faydalı olur.umarım devamini getirirsin.

3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    4 set giriyorum 10+10 25tane cıkarıyorum 15+15 15 tane cıkarıyorum 20+20 10 tane 25+25 6tane cıkarıyorum

Sayfayı Paylaş