1 Ayda

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mtss3 tarafından 21 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mtss3

mtss3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.. arkadaşlar 15 yasındayım cevremde 2 tane body salonu var biri 3 ay 60 tl dieri aylık 50 tl ben aylık 50 tl olanına gidecegim haftaya.. şimdi benim sıkıntım benım göğüslerim yağlanmadan dolayı cok tip duruyor pskolojikman etkilemeye basladı 1 ay çalışmayla goguslerim düzleşebilirmi kas yapmak deil amacım sadice göğüslerimi düzleştirmek .. bide belimden biraz yag gitse iyi olur sizce durum ne olur ??? acil cevaplarınızı bekliyorum...

2. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    ilk ay makinelerle istasyon yaparsin yani kaslarini alistirmaya baslarsin . o yuzden ilk ay sekillenme bekleme daha sonraki programlarinla az agirlik cok tekrar veya hocan neyi uygun gorurse guzelde bi diet programinla istedigin seviye icin ugrasirsin ama dedigim gibi ilk ay zor (sabirli birisindir umarim cunku ayni soruna sahip forumdaki arkadaslar aylardir cabaliyorlar ve sonuc aliyorlar :)

iyi calismalar ve sonuclar dilerim

3. gokoemmi

gokoemmi Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur.Sıkılaşabilirsin ama o da çok kısa zamanda olacak bir şey değil.Tüm vücudunu forma sokacak aktiviteler yaparsan zamanla şekle girecektir.

Sayfayı Paylaş