1 Ayda yağlanmadan 5 kilo aldım !

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Lodric tarafından 22 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. BioMech

BioMech Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    ne komik mesajlar var bu konuda:)

2. Lodric

Lodric Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Herkesden özür diliyorum yanlıs yorumladım.5 kilo dengeli bir sekilde kilo aldım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 07:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 07:36 ----------

Yapacak birsey yok hic muattap olmaya bile gerek yok insan yerine koysam cevap veririm.Neredeyse yorum yapanların %90ı 17-18 yaşında gençler oldugu için takmıyorum bile.Biraz akıllı adam o başlığın ne demek istedigini anlayabilir.Yağlanmadan aldım diyorum kas aldım demedimki.Bir yerimden bir taşkınlık veya fazlalık olmadan yani dengeli bir sekilde kilo almaya getirdim lafı ama ülkemizde biraz ön yargı ve cahillik oldugu için yapacak birsey yok.

3. vayvay1231

vayvay1231 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Bu mesajından hareketle ;

15-20 kg alıp 75-80 kg ye çıkacakmışsın. 5 kg de almışsın zaten. yani bu beslenme programına başlamadan 55 kg olduğun sonucu çıkıyor.

173 boya 55 kg epey zayıf.

Sigarayı bıraktım demediğine göre sigara bırakma etkiside yok.

tüm bunların ışığında daha önceki beslenme diye bir şey olmadığını, o gün ne denk gelirse yediğini ve beslenme programından önce yeterli besin almadığın ortada.

yani eskisinden çok daha fazla beslendiğin ortada. buda sana direkt kilo olarak dönmüş. bu doğal bir süreç. zaten zayıfmışsın. dediklerinden 60 kg olduğun ortada. bu kg dede zaten ne yersen ye yağ olarak almazsın. aslında yanlış söyledim yağ olarak alırsın. ama vucut zayıf olduğu için bu yağlar dışarıdan belli olmaz. et olarak alınmış gözükür.

öncelikle kg almaya yönelik bir diyet yapman çok mükemmel. senin yaptığını herkes yapamaz. üstelik işede yarıyor. bu yönden seni tebrik etmemek mümkün değil.

ancak bu konuyu okuyacak başkalarınıda yanlış yönlendirmemek lazım. 1 ayda kas olarak 5 kg alınmaz. ne yapılırsa yapılsın. eğer vucudunuz normalden zayıfsa yağ olarak kg alırsınız. ama bu vucutta belli olmaz. mesela arkadaş 65 kg civarına geldiğinde ki bu önümüzdeki 1 ayda olursa muhtemelen bir göbek sahibi olacak.

kas olarak kilo almak uzun bir süreçtir. ama senin tekrar tekrar azminden dolayı tebrik ederim. ayrıca diyetinde spor yapan birisi için son derece uygun.

TorettoEA, Lodric, WadeFB ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. skenshins

skenshins Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    o kadar seviyeli yorum yapmışsınız ki gerçekten tebrik etmemek mümkün değil forumda sizin gibi aklı başında insanlar olduğunu görmek beni sevindiriyor malum baksanıza yorumlara çoğu dalga geçmiş...

Lodric ve vayvay1231 bunu beğendi.
  5. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    öyle demeyin ama 1 litre içince rahatsızlanmayan yani laktoz intoleransı olmayan bir kişiye 3 bardak süt gayet normal benim bizzat 1 litre içtim karnım ağrımadı 1.5 litre içince şişiyorum benim bi seferde yarım litre içmem normal bu arkadaşta öyle olabilir laktoza duyarlılığı olmayabilir

edit:yarım litre 2 bardakdan bile az (bardağada bağlı)

6. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    arkadasin genetigi yatkindir zayiftir ve spora yeni baslayip birden 5 kilo alabilir.
    Spora basladigimda benimde boyle olmustu. Kastir yagdir bilemem. Olay genetiktir. Buyutmeyin bence bu kadar

7. Lodric

Lodric Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum kendi vücudumu tanıyorum 4 sene once fenerbahçe sk lisanslı olarak 6 seneye yakın yüzdüm.Talihsiz birsekilde kolum kırıldı ve sporu bıraktım.Tek hayalim yüzmek yüzmek baska birsey yoktu bu oluncada düzenim kaçtı yemedim içmedim kendimce büyük aptallıktı 78 kiloydum ve 4 senede bu hale geldim 55 kilolara düştüm burada hayatında spor yapmamış adamlar gibi 3-5 aylık bodye gidip Hulk kesiplip millete yağdır sudur akıl verenleri hele hele sanki kendilerini çok büyük yerlerde sanıp dalga geçme tarzları beni çileden çıkartıyor.Ha yağdır sudur eyvallahda şu başlığı bi okusalar yağlanmadan demek kastım löpür löpür sallanmamak önceki yorumda arkadaşın belirttiğii gibide et dedi.Doğrusu budur evet yağ yokmudur vardır ama dünyada yağ oranı %0 olan bir insan varmı imkansız yaşamaz benim kendi kararımca ben 75-80 kiloyu hedefliyorum allaha şükürde hergün et yemek içinde imkanım var hergün peynir altı suyu bulup sabah kalkınca içmeyede millet kimsenin durumunu bilmeden bomboş yorumlar yapıyorda benim başlığı açma sebebim kilo alabiliyorum bu programla yağlanmadan derken sağlıklı bir şekilde göbeğim falan çıkmadı düzenli olarak mekiklerimide yaptığım için baklavalarda yerinde duruyor.Herkesin bir kapasitesi var millet sabah kahvaltı yapamaz ben afedersin deli danalar gibi yiyorum.Sagolsun antrenörümde öyle boş bir insan değil bu spor için herkese bir tavsiyem çok zayıfsanız ekmek yemeği çok az yiyin mümkünse sadeece sabah kahvaltısında onun yerine bolbol makarna bulgur nohut fasulye ne bulursanız yapıştırın.Şuan 62 kiloyum kollarım basladığımda 28di şuan 31.5 yaza kadar bu kolları 40 yaparım göbek olursada programa gire 3-5 kilo veririm kollarım düşer 37-38e eyvallah ama millet sırf kas yapmak hala bıraktığımız yerde otlar ay kollarım 33 oldu 31 oldu sırf kas yapıcaklar ya böyle spor olmaz vucuduna zarar veriyorsun farkında değilsin.Ama bende tavsiye sırf kas istiyorsan hiç para verme salona üstüne para bile alırsın direk inşaata ameleliğe taşı bakalım molozları 5-6 ayda annen baban bile tanıyamaz seni hadi eyvallah.

8. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0

:) yağlanmak:
    vücut yağ oranı artması
    kesinlikle eşit değildir löpür löpür sallanmak dediğin olaya :) yağlanmadan 2 3 ayda 5 kilo alıyorsan yakında yeni bigron sen olacaksın demektir :)

yağ oranı tıbben %0 olamaz insan anatomisinde vücut yağı olmazsa bir çok sindirim olayı ve vücut fonksiyonu gerçekleşmez zaten olmaz yani dediğin olay :)

5 ayda kimse hulk kesilmiyor ama yağlanmadan 5 kilo aldım nedir ya :D :D hahaha buna gülerim işte 5 kg kas kütlesinin getireceği değişimi sen hayal bile edemezsin :) vücudunla yan yana koy saçma bir ikilem olur kafayı yersin :)

kimse durudk yere senle dalga geçip şevkini kırmaz ama bilip bilmeden yağlanmadan kilo aldım demek kas aldım demektir ve yağlanmanın sözcük tanımı vücut yağ oranının değil genel ağırlık artışıdır. Fakat sen 5 kilo diyorsun 2 3 ayda inşa edebileceğin maksimum kas kütlesi 1 kg kalan 4 kg ın 1 kg ınada su desek 2 kg yağ aldın yani 4 kilo aldın yarısı yağ yani vücudun ağırlığındaki yağ oranı arttı yani yağlandın :)

umarım milletin neden seni dalgaya aldığını anlamışsındır kardeşim şu forumda iki konu iki makale okumadn başlık açmayın :)

John399 bunu beğendi.
  9. Lodric

Lodric Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Hahah benle dalga geçmek için önce organ nakli yaptır ve avatarındaki fotografına bak.

10. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123

Ne demek istediğini bir anlasak!!

AkrepHan bunu beğendi.
  11. Lodric

Lodric Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam artık bi susun ya vallaha cok konusuyorsunuz.28 kolla basladım 32 kol var 1 ay bitti.Neyin tatanası hala baklava hepsi aynen yerinde duruyo.Kolumdaki bütün hatlar belli bana yetecek olan bu ben yağlandım sulandım yeterki susun.

12. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123

Ben yağlanmanla ya da kas gelişiminle ilgili bir yorum yapmadım.Sadece benim yazımdan önce bir yorum yapmışsın orda organ nakli falan demişsin onu anlayamadığımı söyledim.Senin kas gelişimin,yağlanman veya yağlanmaman beni ilgilendirmez.

13. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    1 ayda hulk olmuş arkadaş evet avatarımda bişeymi var senin övdüğün vücudu koyda görelim o zaman :D avatarımda kendi vücudumu koydum senin gibi soytarı resimleri koymadım en azından :) boşver hocam arkadaş saçmalıyor. :D

ozan119 bunu beğendi.
  14. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    gecel yatmadan önce süt içmek büyüme hormonları için pekte iyi birşey değil.

15. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0

konuyu okurken burda kaldım gerçekten çok çirkin bi yorum olmuş..:( hiç yakışmıyo sportmen insanlara .o adam kaç kilo verip zayıflamış terlemiş emek vermiş. sen ona böyle saygısızlık yapamassın beğenmiyosanda susman lazım en azından.

bu arada 1 sene ilaçsız çok iyi çalışsan yapacağın kas max. 1- 1,5 kilo emin ol güvenilir bilgi bi araştırma sonucuymuş okumuştum ordan biliyorum .galiba mens healt dergisindeydi

yok ben araştırma profosör tanımam ben 5 kg aldım yaptım diyosanda saygı duyarım

Son düzenleme: 28 Eylül 2012
    AkrepHan bunu beğendi.
  16. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    üstelik insanları aşağılamaya çalışmanda senin acizliğin sadece

AkrepHan bunu beğendi.
  17. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Gereksiz bir tartışma olmuş bence. Yağlanmadan kilo almak pek mümkün değil çok az da olsa yağlanırsın -ki 1 ayda hiç yağlanmadan yani o kiloyu kaslardan almak da pek doğru inandırıcı değil-. Fakaat, çok kırıcı alaycı yorum yapanlar olmuş bence bu hiç buraya yakışır bir olay değil. Buradaki çoğu kişi yıllarca kilo alamayan, fakat eninde sonunda bikaç kg almayı başaran bir insanın mutluluğunu bilmiyordur eminim :) Ben yaşadım bunu ilk başlarken 50-55 kg arasındaydım, halimin nasıl olduğunu tahmin etmek pek de zor olmasa gerek. Diyeceğim o ki, bu kiloyu nereden almış olursan ol bu şekilde devam et, doğru yoldasın.

18. azil_zinde

azil_zinde Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    merak etme burda seni eleştirenlerin çoğu, aşağı yukarı senin beslenme programını uyguluyor...
    belki senden daha fazla bile kilo almışlardır...pardon yağlanmıştır...
    Allah 'ın nimetidir diye ye iç ...BD bahane...
    su mu günde 4-5 litre, süt mü 1 lt, et mi 3 öğün...
    zavallı hayvanlar fabrikalarda kesip biçiliyor...
    Birinden birşey alıyorsak bizde vermeliyiz...
    bu konuları düşünmek bile en azından birşey yapmış olunur...

Son düzenleme: 2 Ekim 2012
  19. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    konu dışı laf çarpıtmalarınızı doğru konuda BİLİMSEL kaynaklarla sunarsanız gereksiz mesaj kirliliği yaratmamış olursunuz saygılar :)

iyi forumlar

20. Lodric

Lodric Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bakın milletin bana yazdıgı yorumlarda kışkırtıcı kelimeler sarfedip beni tahrik etmeleri yüzünden çirkinleştim.Siz sanırsam dalga geçiyosunuz hala ben safir kas aldım demedim demek istediğim fazlalık olmadan hiçbir taşkınlık olmadan kilo aldım demek istedim ve diğer sayfalardaki yorumlarımı okursanız onu anlıcaksınız hala bana demogoji yapıyorsunuz 1 ayda 5 kilo kas almış olsam 4 ayda jay cutlere kafa falan tutarım heralde yani anlıcağınız belirtmek istediğim bu programla ÖYLE EXTRADAN vücudumda gram fazlalık olmadan kilo aldım artık baska türlü anlatamayacağım lütfen artık kas alamassın kas alamassın demeyin rica ediyorum.Herkese iyi oyunlar bu arada 63 kiloya geldim ilk ay biraz hızlı aldım ama 60a geldikten sonra epey bir yavaşladı ve aldıgım bu 3 kilodada gram fazlalığım olmadan devam ediyorum.Herkese iyi forumlar.

Son düzenleme: 2 Ekim 2012

Sayfayı Paylaş