1 Ayda Bu kadar Olurmu?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gkhngs tarafından 16 Ağustos 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gkhngs

gkhngs Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mali işler
    Yer:
    istanbul
    Tarkan, Burak Kut ve Doğuş'un korumalığını yapan vücut şampiyonu Kerim Topsakal bu isimlerin spor hocalığını da üstleniyor. Tarkan, Topsakal sayesinde 8 kilo verdi, beli 6 santim inceldi, omuzları genişledi.

Yeni albümünü yakında piyasaya çıkaracak olan Tarkan sadece sesi ve şarkılarıyla değil görünümü ve fiziğiyle de hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor. İmajına her zaman dikkat eden ünlü şarkıcı hem fazla kilolarından kurtulmak, hem de Koray Kasap'a çektirdiği fotoğraflarda güzel çıkmak için Türkiye vücut geliştirme şampiyonlarından Kerim Topsakal'la çalıştı. Bir ay boyunca Tarkan'a yoğunlaştırılmış bir program uygulayan Topsakal, bu kadar kısa bir sürede ünlü şarkıcının belinden 6 santim inceldiğini, omuzlarının 4-5 santim genişlediğini, kollarının geliştiğini ve bacaklarındaki fazlalıkların gittiğini söylüyor. Tarkan, Topsakal'ın programıyla 8 kilo da vermiş

http://www.sabah.com.tr/cp/gnc117-20050813-101.html

Yahu 1 ayda omuzlar 4-5 santim genişlermi ban baya iyi yazmışlar gibime geldi valla.

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    walla rahatlıkla olur sonucta tarkan nın eskı klıplerıne bakarsan (mesela hüp) saglam bi vucuda sahipti altyapı var yani...
    yeni baslayan birinde omuz belki bukdr genislemez ama bel aynı sekilde incelebilir normal bi sonuc

3. gkhngs

gkhngs Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mali işler
    Yer:
    istanbul
    Abi 5 cm atarmı bir omuz ya bir ayda?

4. kurar

kurar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satış/pazarlama
    ilk ay mutlaka atar..ayrıca kür desteğiylede mutelif bir zamanda atabilir....sonuçta bunyeden bunyeye anatomıden anatomıye değişiklik gosteren birşey..

5. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    peki tarkan kür yapmışmıdır ihtimal mi? valla yapar nede olsa şöhret yeni kasette çıkacak satsın diye herşeyi yaparmı? :D

6. kurar

kurar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satış/pazarlama
    efedrin kullanmıştır..:) bencede yapabilir..fat burner kullanmıştır illaki..

7. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    arkadaşlar PANZEHİR nerde ya.. başına bi işmi geldi adamın ?

8. Guest

Guest Guest

dominic kardes burdayim :) Bir takim islerim vardi. Kosturuyorum. Bir müddet uzak kalmistim forumdan.
    Konuya dönelim:

Tarkanin 8 kilo vermesini ben saskinlikla yada özel bir programla olabilecegini düsünmüyorum. Bir ayda 18 kilo veren sahislari ben cok gördüm. Üstelik hic bir madde kullanmadan. Bu vücudun reaksiyonuyla ilgili bir durum. Topsakali bilmem. Yalniz tarkanin 1 ay almanyada antreman yaptigi ve orda bulunduug stüdyoda resmide asili. Resimleri arkadas cep telefonla cekmis ve zaten tarkana hic benzemeyen bir tip. Ayakta uzun barla Bizepscurl20kg yaparken cekilen bir resmi var. Sanirim Burada 12-15 tekrarlarla programi uyguluyor. Cünkü suratinin kipkirmizi olupda pestili cikmis bir tarkan resmi gördüm.
    Ilac almismidi almamismidir bunu bilemem. Kesinlikle bir önyargi yapmak istemem. Yalniz su aciklamayi yapmaliyim. uyusturuculardan cok iyi anlayan bir doktorun söyledigine göre Tarkan+Ricky Martin+ Stevee ferberg+Backsstreet boys+JaRule gibi sanatcilarin Kokain ve benzeri madde aldigini söylemektedir. Kokain maddesi sahnede insana süper performans vermekle birlikte birde asiri terletmektedir. Tarkanin bantlarindan ortaya cikardigi sonuc buydu. Ben o konuda uzman olmadigim icin herhangi bir yorum yapamam. Sadece uzman bir insanin görüsnü dile getiriyorum. Eger dedigi dogruysa O zaman yag eritmek icin herhangi bir ilaci kullanmasi bana anormal gelmez. Mustafa sandal da yag eritip form yapmisti. Kisa yada uzun zamanda bunu bilmiyorum ama tarkanin kisa zamanda form yaptigini biliyorum. Dogus ise 2 senede vücut yaptigini söylüyordu cünkü 2 sene bir ara ortalikda görünmemisti. OYsa 2 ayda suratinin Lee Priest gibi oldugunu görmüstüm. Cünkü en samimi arkadasi benim oturdugum muhitte kaliyor ve ziyaretede geliyordu. Zayif dogus bir anda degismisti. Almanyada cok kaldi ve gezdigi icin onu görenler iyi bilir.

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bana garıp gelen bır olay var burada.benım gecenlerde beraber oldugum musabık bır arkadasım dogusun koruması ıle bırlıkte aynı salonda calıstıgını ve dogus ıle bırlıktede calıstıklarını soyledı.korumanın resımlerıne baktıgımda kollar en fazla 42-43 gosterıyordu ama adam tulug topal ıle beraber antrenman yapıyor ve şu anda koları 52cm.doğuş ıse tam tersı almanyaddan geldıgınde televızyonlarda hayvan gıbı durmasına ragmen benım arkadasın soyledıgıne gore 39 cm gelmıs.korumanın kafası gercekten cok buyuk.bu yuzden vucudu bıle kapatmıs.ama dıgerının neresı kucukte kol iri gostermıs anlamadım.

10. Guest

Guest Guest

guardbody 39 santim geldigine katilmiyorum. Ben kendim dogusu gördüm ve hic kolu 39 gibi durmuyordu. Tam olarak ne zaman gördü ve hangi safhada gördü bilmiyorum ama almanyada antreman yaptiginda kolunun 39 dan fazla oldugunu söyleyebiliirm. Arkadaslari hatta alay gciyordu cafede otururlarken. Bu onlarin sakalasma sekilleri yalniz ayni cafede bende oturdugumda sandalye üstünde sirt ve kollarinin disariya nasilda sirittigini söyleyebiliirm. Bu siritma 39 santim olamaz :) ( bunu kendi kolumla karsilastirdigim icin söylüyorum)

11. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    almanyadan donusunde bır ay ıcerısınde goruldu.soyledıgım gıbbı korumasıda benımle kıyaslandıgında çocuk gıbı duruyor ama yakından hıcte oyle gorunmuyor durum.çelişkili yani :?:

Sayfayı Paylaş