1 ayda 8 kilo verdim zararını görürmuyum ?

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve fatih05035 tarafından 7 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fatih05035

fatih05035 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Arkadaşlar Hepinize İyi Forumlar.
    BOY:188 YAŞ: 16 KİLO.108
    Bundan 1 ay önce spor salonuna yazıldım ve hocam 20 dk koşu 15 dk bisiklet 10 dk eliptikten sonra 1gün ayarla hafif ağırlıklara girmemi söyledi ve 1 ay boyunca bu programı uyguladım.Haftada 3günde 5 er dakıka karın calışıyodum.
    İlk hafta bir anda 3.5 4 kilo verdim. Bunu hocama sorduğumda icindeki suların, ödemlerin gittiğini söyledi.
    Bugun tam 1 ay oldu ve tartıldığımda 116 kg'dan 108 kg'a düştüğumu gordum.
    Beslenmeme oldukca dikkat ettim bu dönemde ekmek tuz şeker abur cubur kullanmayı neredeyse kesmiştim. Öğünlerimde sebze yemekleri,protein iceren besinler, düşük kalorili yiyecekler tuketiyodum. ara öğunlerimi meyvelerle tamamlıyodum.
    Aynaya baktıgımda gögüs kısmındaki toparlamayı fark ettim ama karın bölgesi icin aynı şeyi söyliyemicem.
    Coğu yerde okudugumda hızlı kilo vermenin zararlı oldugunu ve kas kaybı yaşanabileceğini okudum.
    Bu durum Sağlıklı bir göruntumu yoksa bana zararı olurmu cevaplarınızı bekliyorum.

2. karmaskeliadam

karmaskeliadam Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    Kardeş tahminen 8 kilonun yarısı su olarak gitmiştir. diğer yarısıda yağ ve kas olarak gitmiştir.
    İlk aylarda olur böyle, kilo verdikçe zaten kilo vermen iyice yavaşlıyıcak. Sen kaliteli protein, karbonhidrat ve yağ kaynaklarını yeteri kadar tüketmeye dikkat et gerisi önemli değil :)

fatih05035 bunu beğendi.
  3. fatih05035

fatih05035 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cok teşekür edirim. Yılmadan Sonuna kadar devam.

Sayfayı Paylaş