1 ayda 7 kilo

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve aokijump tarafından 7 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. aokijump

aokijump Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar 1 aydir cardio yapiyorum ve 7 kili verdim. Boyum 1.75 kilom 67 fakat gobegimde yaglanma var gobegi eritemiyorum. Daha onceden 8 yillik basketbol gecmisim var ust bolgem gayet iyi ve omuzlarim cok genis fakat basketbolu birakinca gobek yaptim ve eritemiyorum. Acaba agirlik antrenmanlarina baslasam gobek sorun yaratir mi? Veya cardiyo yapmaya devam mi etmeliyim?

2. solvitan

solvitan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ağırlık çalışmadan kardio yaparsan kasta kaybedersin.ağırlık çalışmasına paralel kardio yapmalısın 7 kilo yağ vermemişsin belli ki.

3. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    1 haftada 7 kilo cok fazla. Belliki Beslenmende bi sorun var. Ek olarak agirlik idmanlarina basla

4. kular15

kular15 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Aydın
    1 hafta degılmıs ztn 1 ay dıyor ama bence kılosuna gore aşırı vermıs kesın kas kaybetmıstır kardes lutfen yavasla sana onerım budur bu kıloda bu kadar hızlı kılo verırsen saglıgın rıske gırer
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Mayıs 2014 ---
    Vede kesınlıkle agırlıktan vazgecme ben mesela 98 kıloydum agırlık ve kardıoyla 1 ayda 91 kılo oldum yagların altında kas cıkar daha kotu gozukursun faso fiso yaglar gıdınce alttakı kaslar yuzeye cıkıcak bunu bılerek calısıyorum yagları yıkarken kas ınsa etmelısın kı vucudun ayakta dursun

5. Stronger8

Stronger8 Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Istanbul
    Bir ayda 7 kilo verdiysen muhtemelen ya diyetin çok zayıf ya da aşırı su yüklü vücudundan su attın. Seni sevindirecek şekilde düşünürsek verdiğin 7 kilonun 4 kilosu su, 3 kilosu yağ, 1 kilosu da kas diye düşünüyorum. Cardio yapmayı kesme ama ağırlık çalışmaz ve protein diyeti yapmazsan kaslardan çok kaybedersin ve o geniş omuzlarından 3-4 ay sonra eser kalmayabilir. Gideceğin salonda kıytırık hocalar varsa bir diyetisyenden yardım alarak protein diyeti yada low karb. diyet uygularsan güzel başarılar elde edersin.

6. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Kilo verme bölümünü inceleyiniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş