1 Ayda 7 Kilo Aldım Sorun Mudur ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Heisenberg_ tarafından 16 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Heisenberg_

Heisenberg_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba bu spora başlayalı yaklaşık 1 ay oldu protein alımını kilo x 2 karbonhidratı kilo x 3 şeklinde yapıyorum şu ana kadar hiç aksatmadım ama kısa sürede 7 kilo almak abartı gibi geldi ne düşünüyorsunuz ? Şu an halimden memnunum aslında baya bi hacim oldu üst taraflarda ama göbekte bir değişim olmadı hiç ben de bir şeyleri yanlış mı yapıyorum acaba dedim. Bu arada spora bazı zamanlar akşam gitmek zorunda kalıyorum onun için saat 10 gibi az karb ve yüklü protein almak zorunda kalabiliyorum bir etkisi olablir mi ? yatmadan ya yağsız süt içiyorum.

2. ForeverYoung

ForeverYoung Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Bir süre sonra hacminin bir kısmını kaybedebilirsin çünkü başlandığı zaman kaslar biraz şişmeye başlıyor ancak sonrasında biraz sönerek eski haline yaklaşıyor. Başlarken kilo almak da normal bende 4 kilograma yakın bir kilo almıştım ama sonrasında hiç bir zaman bu kadar kiloyu almadım. Sende ikinci ayın sonunda aldığın kiloyu tekrar ölç. Eğer buna yakın bir değerde ise aldığın kilo , yağ miktarı olarak daha fazla kilo almışsın demektir. Beslenmeni de ona göre düzenlersin.

3. Heisenberg_

Heisenberg_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Umarım kaybetmem şu anki gelişim beni daha da hırslandırıyor. Beslenmemde sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü elimden geldiğince yağsız yiyorum her şeyi, sadece gece yatmadan önce biraz geç yemiş oluyorum. Ayrıca bunu yazmış olmayı unutmam bile güzel bir şey sigarayı bıraktım onun da etkisi vardır büyük ihtimalle. :D
    Boyum 1.88 kilom ilk başladığımda 78di şimdi 85 bu arada.

4. ForeverYoung

ForeverYoung Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    1.88 boy ve 78 kilo için bence gayet normal 7 kilo almak. Hatta göbek bölgesinde olmadığı sürece bence pek de sorun değil orada olması da bir sorun değil ama insanın biraz moralini boza biliyor. Biraz büyüdükten sonra tabi 188 boy için bunu demek biraz garip gibi ama :D ileride zaten o yağlardan da kurtulmaya karar verdiğin bir vakit gelir o zaman biraz küçülsen de kaslar belirginleşir. Daha çok vakit var tabi bunlar için.

Sayfayı Paylaş