1 ayda 7 kilo aldım.Anormallik nerde ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve fatiko15 tarafından 22 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar ben yurtdısında okuyorum orda supplement rahat ama beslenme olmadıgı için verim alamadım.Simdi ülkeme geldim ve annemin evindeyim.Beslenme sorunum olmuyor.1 ay oldu burda baslayalı.Hergun 1 bolge casısıyorum hava sıcak diye.Creatin ve whey proten kullanıyorum.Hergun kahvaltıda 3 yumurta,süt.Antremanlardan önce 1 tabak lapa pilav ve antreamandan sonra whey ve ondan sonra 150 gram tavuk gogsu ve 1 tabak lapa pilav yiorum.Aralarda 1 tane ton balıgı alıyorum veya az lapa da alıyorum.Aksam yatarken de yarım yaglı sut içiyorum.Geldiğimde 70 kiloydum.1 ay oldu 79 oldum.Yüzüm şişti.Belim yağlandı.Ne yapmalıyım sizce ? Hocam kalıplanmak için karbonhidrata aban demişti halbuki.

2. boksbody

boksbody MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    2.754
    Ödül Puanları:
    123
  3. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Nasıl yani hocam ? Demek istediğim şu.Hocam karbonhidratı arttır ölçü almak istiyosan dedi.1 aydır lapa pilav makarna filan arttırdım ama bu sefer yuzum şişti yaglanma oldu sanki.1 ayda 7 kilo normal mi diyorum ?

4. boksbody

boksbody MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    2.754
    Ödül Puanları:
    123
    70 ten 79 a çıkman normal değil
    tabi yeni başlayanlarda ilk etapta kilo alımı hızlı olur ama %12 de olmaz olursa çoğu yağdır diyebiliriz
    demekki aldığın kaloriler harcadığından epey fazlaymış

5. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.554
    Ödül Puanları:
    123
    Hocan (?) senin vücut tipinden, vücudunun tepkisinden bihaber şekilde sana makarnaya pilava aban demiş, sen de abanmışsın. Sonuçta da yağlanmışsın. Ki genelde böyle oluyor.

1 ayda 7 kilo normal değil tabi ki. Bol bol yağ kazanmışsın. Makarnayı pilavı azalt. Kazandığın kilonun bir çoğu kas değil.

6. Huzur53

Huzur53 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Tamamda o yediğin pilavda 200 gr tereyağı yoksa yada etleri 1 çay bardağı yağda kızartmadıysan her gün ayrıda bi insan pilav ve tavukla çok çok yemediği sürece kilo alamaz ben sağlıklı beslenirken hep kilo verirdim bir kaç haftadır ramazan yüzümnden spor yapmıyorum hareket çok az beslenme desen berbat tekrar kilo aldım göveğim yağlandı falan ama sen düzenli beslenirkende böyle oluyorsa gözden geçir diyeti.

7. KEEPfit33

KEEPfit33 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    meyve ve sebze tüketmediğin için olmuştur.

Sayfayı Paylaş