1 ayda 6 kilo aldıran karışımım

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve doki26 tarafından 13 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. doki26

doki26 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Eskisehir
    Malzemeler
    Pirinç unu ( vitamin ve demir minerali ilaveli)
    Çikolata (ekmeğe sürülen)
    Corn Flakes(mısır gevreği,çikolatalı)
    Dondurma
    2adet yumurta
    100 gr fıstık içi
    1 litre süt

Yapılışı

Önce 100 gr fıstık içini mutfak robotunuzla veya başka bi yöntemle toz haline getiriyoruz. Daha sonra içine 3 çorba kaşığı pirinç unu ekliyoruz sonra 2 tatlı kaşığı çikolata atıyoruz iki avcumuzunabildiği kadar mısır gevreği ilave ediyoruz üstüne 2 çorba kaşığı dondurma 2 adet yumurtanın akını ve 1 litre sütümüzü ilave ediyorz. Sonra robotumuzla 6 dk kadar karıştırıyoruz ve her gece yatmadan 30 dk önce hepsini tüketiyoruz. Yumurtanın tadı bu karısımda pek anlasılmıyor fakat çiğ olarak tüketmek ne kadar sağlıklı olur o kadarını bende bilmiyorum.

Ben bu karışımı 1 gün arayla her gece tükettim ve 1 ayda 6 kilo almamı sağladı.

Not: ben içine 2 kaşık eczanelerde satılan bulk tozundan atıyordum buradaki tarife yazmamamın sebebi içeriğini bilmememden dolayıdır saygılarımla :)

2. LoRD oF THe SHeLPe

LoRD oF THe SHeLPe Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bizimle paylaştığın teşekkürler.. forumda buna benzer bi kaç karışım daha var ev yapımı gainer ;)

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
  4. Angelossi

Angelossi Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Aman diyeyim.. Ne olursa olsun o yumurtaları çiğ yemeyin. Pişirin sonra blendera atın artık..

5. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    surekli ayni mresaji atiyorum ama yapicak bisey yok

yumurtalari pisimeden tuketmeyin salmonella riski vardir ne olursa olsun pisirin yada paztorize yumurta kullanin

salmonellanin ne oldugunu bilmeyen arkadaslar forumu arstirsin ve salmonella olan bir arkadasimizin basligina goz atsin

Sayfayı Paylaş