1 Ayda 6 kilo aldım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve İamacheater tarafından 6 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. İamacheater

İamacheater Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.1 ayda 6 kilo aldım,kilo almak isteyenlere tavsiyemdir.1 ay önce 49 kiloydum.Fitness a başladım.Bunun üzerine hergün 1 paket makarnayı bitirdim 1750 kalori. ayrıca üzerine bim de satılan 0,95 kuruşluk soslu mısırdan aldım ki 650 yi aşkın kalori var içinde. bu ikisi dışında ara öğünler yani kahvaltı türü yediklerim var ayrıca bimde satılan şu 25 kuruşluk wow çikolatalardan 4 tane yiyin 4 ünde toplam 750-800 kalori var.Şimdi 55 kiloyum =)

2. brhmcr

brhmcr Guest

Kilo almak aslinda anllattigin gibi pek de teferruatli degil. Ancak onemli olan bu kilonun ne sekilde alindigi. Tabi cok ciliz arkadaslar nasil olursa olsun diyor ama inan bana guzel bir altyapi ile almak cok daha guzel.

3. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    Forumda bir yazı vardı. Ekmeğin arasına zeytinyağı dökün yiyin diye. O geldi aklıma :D

4. İamacheater

İamacheater Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ben denedim zeytin yağını sek içim yarım çay bardağı sabaha kadar uyutmadı en sonunda çıkartıp öyle uyudum =)

5. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    Sana tavsiyem Beslenme bölümündeki tüm sabit başlıkları oku.

6. İamacheater

İamacheater Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Peki kalorisi çok fazla olan yiyecekler nelerdir hani kendisi az ama kalorisi çok fazla?

7. brhmcr

brhmcr Guest

Bence kilo alma ile ilgil sabit basliklari ve yeni baslayanlar beslenme seklini okumalisin.

Sayfayı Paylaş