1 Aydır Çalışıyorum Sizce Ne Yapmalıyım (Resimli) ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zero59 tarafından 16 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Merhaba Arkadaşlar Yaşım 16 Boyum 1.79 1.80 Kilom 68 69 Ben Spora Başlayalı 1 Ay Oldu Salondaki Hocamın Programı Kafasına Göre Verdiği İçin Herkeze Aynı Şeyi Veriyor İlgisiz Bir Hoca Bunu Demeyen Yok Salonda Şehirdeki Herkez Diyor Salon Çok İyi Ama Hocası Kötü Salon İyi Olduğu İçin Duruyorum Aylığım Bitince Geçicem Zaten Kendi Çıkardığım Beslenme Programı Ve Antreman Programıyla 1 Ay Boyunca Çalıştım Ve Şimdi Göbeğim Var Baya Fotoğraflarda Belli Olmamış Olabilir Pek Mesela Karın Kaslarımı Sıkınca Taş Gibiler Fakat Üstünde Kalın Bir Yağ Tabakası Var Bu Yüzden Gözükmediğini Düşünüyorum Sizce Daha Kilomu Almalıyım Yani Bulk Döneminemi Girmeliyim Yoksa Definasyonmu Yapmalıyım Hedefim Şimdilik Ne Olmalı Ne Kadar Olmalı Nasıl Çalışmalıyım Bilmiyorum Bölgeselmi Yoksa Tüm Vücut Antremanımı Yandaki Çizikleri Sorarsanız Cilt Çatlakları Yaklaşık 10-15 Kilo Aldım Bu Yüzden Oldular Sağlıksız Kilo Aldım Supplement Kullanmadan Spor Yapmadan Önce 55 Kiloydum Şimdi 70 Düz Diyebilirim Yani 68 69 Çıkıyorumda Yani Yaklaşık 15 Kilo Aldıktan Sonra Spora Başladım 1 Ay Bugün 30. Gün Olucak Fotoğraflarda Çektim Vücudum Şuanki Hali Sizce Kötümü İyimi Ne Yapmam Lazım Moralimde Bozuk Yardımcı Olursanız Sevinirim Ve Vücut Tipim Ektomorf Galiba Sizce Ve Kalçalarımda Yağlı Ve Büyük Küçültmek İstiyorum. Ve Genel Olarak Daha Ne Çok Çalışmalıyım.

RESİMLER İNTERNETTEN GÖRDÜĞÜM POZLARA BENZETMEYE ÇALIŞTIM :D

RESİM-1 [​IMG]

RESİM-2 [​IMG]

RESİM-3 [​IMG]

RESİM-4 [​IMG]

RESİM-5 [​IMG]

RESİM-6 [​IMG]

RESİM-7 [​IMG]

RESİM-8 [​IMG]

RESM-9 [​IMG]

Sayfayı Paylaş