1 Ay Sonra Fitness'a Başlayacağım: Aklıma Takılanlar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve danger794 tarafından 18 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. danger794

danger794 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sevgili spor dostları. Son 1 yıldır vücut geliştirme konusuna merak saldım. Pek param olmadığı için dumbell alamadım. Bir kaç ay alet çantasını indir kaldır bi kol kası yaptım (ciddiyim harbi bi kol kası çıktı yani). Sonra mekik, şınav ve bacak hareketleri ile vakit geçirdim. Daha sonra bir çift dumbell aldım ve bu dumbellar ile internetten hareketlere bakarak antremanlar yaptım. Haziran ayında ise bir restorantta işe başladım. Buradan alacağım parayı fitnessa yatıracağım ve 1 ay sonra başlangıç yapacağım.

Boyum 1.83 Kilom 66 Yaş: 15
    Bi yardımcı olun. Bütçe 1900 tl

2. Gökmen Keskin

Gökmen Keskin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    aylık 50-100 lira kadar gideceğin salona ayır restorantta kendine uygun bişeyler elbet bulursun onlardan yersin evde yumurta tavuk o tarz beslensen yeterli olur çokta kafa yormana gerek yok yaşın ilerlesin durumunu düzelt paran artmaya başladığında baktın bu sporu hala yapıyosun takviyelere başlarsın beslenmeni daha düzgün hale getirirsin herşey zamanla yani şuan yapman gereken sadece başlamak :)

3. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
  4. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    1900 lira degil benim aylık beslenme masrafım 290 lirayı geçmez. günde 500 gr tavuk 4.5 tl 75 gr badem 3 lira net harcamam, ayda 200-250 lira ediyor. yumurta bulgur mercimek gii seyler haftalık besinlerin alışverişleri zaten Anneannem yapıyor ek olarak creatin alıyorum. 1900 lira bu iş için çok sağlam bi bütçe. Spor desen zaten 200 lira 3 aylık salonlar var. Ev için, 500-600 liraya (ucuzundan) Home gym station denen aletlerden alınır.

Tanrı Türk'ü korusun.

SoldiersOfGod bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş