1 ay salona gidemicem yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dlxattack tarafından 25 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle merhabalar 1 ay bir süre salona gidemicem belkide daha az 3-4 hafta diyelim işte elimde sadece 5 kg lık plastik dambllar başka hiç bir şey yok programımıdada ilk 1 ay temel haraket yaptım ikinci ay 2 gün gidip bir gün gitmedim haltere filan girdim ağırlaştı en son uyguludağımdada iyice ağırlaştı biraz daha kilo alınca süper sete geçicekmişim yani en azından şu 1 ayda formdan düşmek istemiyorum neler yapabilirim kilo 64 boy 175 yaş 17

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Öncelikle ; 3-4 haftada zaten eder sana 1 ay :)

Şimdi toplamda kaç aydır yapıyosun vg'yi eğer yeni isen yani 1-2 aydır gidiyorisen ne fazla birşey kaybedersin nede yeniden başladığında kaybetmiş birşeyin olur.Ama uzun zamandır gidiyor isen ve 1 aylık ara vereceksen yeniden başladığında vermiş olduğun arayı kapatman 1 haftayı bulacaktır.Burdaki ustaların biri yazmıştı ordan biliyorum.

Yani diyelim 4 ay ara verdin 4 aylık arayı kapatman 1 ayını alıyor 8 ay versen 2 ay..o şekilde gidiyor.Ben bunu bizzat denedim ve gerçektende 1.ay sonunda ara vermeden son zamanda benchte en son bastığım kiloya ulaştım.

Sana tavsiyem fazla takma kafana en fazla 10 günde açığı kapatırsın.Ama yinede olsun ben bu arada evde ufaktan çalışmak istiyortum dersen o zmaan sana aşağıda verdiğim FLEXOR hocanın evde dambılla çalışma programını öneririm.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...ight=evde+damb%FDlla+%E7al%FD%FEma+program%FD

kolay gelsin.

dlxattack bunu beğendi.
  3. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    3 ay oldu ama dediğin gibidir umarım 15 güne filan kapatırım o zaman açığı o programıda uygulaymı mutlaka faydası olur çok teşekkür ederim demircan

demircan256 bunu beğendi.
  4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Rica ederim..elimden geldiği kadar paylaşmaya çalıştım buradan edindiğim bilgileri ama inan bana dediğim gibi yani çok fazla süremz düzenli gittiğin şekilde spora kısa sürede açığını kapatacaksın.Bu arada verdiğim linkteki program tabiki işie yarar kii veren kişi boş değil :) güvenle uygulayabilirsin.

kolay gelsin...

5. hammadde18

hammadde18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Flexor hocanın verdiği evde çalışma programı için sehpaya ihtiyacın olacak eğer yoksa o hareketleri ayakta yapmamanı öneririm:)

6. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    bıraktım artık o işleri 175 boy yeter bana durmuştur kemiklerim zaten .)

Sayfayı Paylaş