1 Ay ki vücut geliştirme sonuçlarım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mevlana244 tarafından 17 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meraba.
    1 aydır vücüt geliştirme sporu ile ugrasıyorum.1 gün gidip 1 gün dinleniyorum haftada 4 gün gidiyorum 1. gün göğüs-ön kol, 2. gün omuz-arka kol, 3. gün kanat-bacak çalışıyorum.Beslenme: kahvaltıda 3 yumurta beyazı,salatalık,domates biraz peynir ve bi kase bebe biskivüsü yiyorum. 11 gibi çikolatalı süt. öğlen: et,yada tavuk ve pilav kesin yiyorum.2 gibi 1 mandalina,elma. 4-5 gibi biraz fıstık, çikolata yiyorum antreman öncesi ve sonrası 1 ölçek hardline 3 matrix whey protein içiyorum akşam yine sebze pilav, makarna gibi yemekler yiyorum bazen ton balıgı. gece yatmadan yine 1 kase bebe biskivüsü yiyorum. Yaş: 19 Boy:1,80 Kilom baslamdan önce 71.9 du şimdi 77 kiloyum 1 ay 1 hafta oldu. Yorumlarınız önerileriniz bekliyorum teşekkür ederim..

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    tebrikler , bebe bisküvisi ve çikolatadan 5 kilo yağ kazanmışsın. abim allah aşkına günde 2 kase bebe bisküvisini sana hangi aklı evveler tavsiye ediyor anlamakta zorlanıyorum. senin kabahatin yok. gençsin. bebe bisküvisini içinde vitamin var diye tavsiye ediyorlar. o zaman proteini de probisten, kalsiyumu da eti süt burgerden karşılayalım tam olsun.

KutsalSpartacus ve Created By Loss bunu beğendi.
  3. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    çikolata hergün değil 2-3 günde bir snıckers yiyorum, bebe biskivüsü idaman oldugu günler 2 kase yiyorum peki bana tavsiyeleriniz nelerdir yazarsanız çok sevinirim..

4. Enver Can

Enver Can Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul/Kartal
    Bizim sana tavsiyemiz onların hiç birini tüketme ikazımız olur. protein tozunu ise belli bir alt yapı oluştur beslenmeni düzene sok ve yeteri kadar beslenemiyorsan eğer takviyeyi al. Şuan için senin erken. Ben toplam 6 aydır 5'ayı kilo almak için özel programdı daha 1.aydayım vücut geliştirmeye tam olarak başladım ben bile protein bozu ben değil benim 1 yıldır yapan arkadaşlarım yavaş yavaş antremandan sonra almaya başladılar tozu. Kendini ona alıştırma.

5. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    eyvallah dostum

6. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Kardeş işe bebe bisküvilerinden kurtulmakla başla. Ara öğünler şeklinde beslenmen iyi. Süt iç bi de bolca. Yatmadan yemek yeme işini sonlandr. Bu beslenmeyle her türlü kilo alırsın ama yağ olur. Eğer ilk ayınsa supplementleri rafa kaldr büyük ihtimal salondaki hocaların aldırmıştır sırf ticaret için. Protein tozuna da bir kaç ay sonra başla. Eti bol tüketiyosun fazla bi protein açığın yok ki toz alasın. Bol şans.

ArnoldBody bunu beğendi.
  7. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    bebek biskivüsünü ve çikolatalı sütü hayatından çıkar ayrıca ilk aydan hardline whey proteinde ne oluyor senin antremanının şiddeti bu spordaki seviyen neki supplementlere başvuruyorsun

Bekci bunu beğendi.
  8. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşın bir daha bebek püskevitine yaklaşacağını sanmıyorum .

Murat-18 bunu beğendi.
  9. ahabraven

ahabraven Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Çikolatanın kakao oranı %70-80 lerde olmak şartıyla bir çok faydası olduğuna dair yazıları bodybuilding.com sitesinde bulabilirsiniz.

C6603 cihazımdan gönderildi

10. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Bitter çikolatadan bahsediyorsn sanırım? Evet bayağı faydası var bitter çikolatanın ama yağ ve şeker oranı bu kadar yüksek bir şeyi yemek hem de her gün me derece doğru? Çikolata iyi enerji veriyor felan ama bunun yanında yağ da kazandırıyor. Diyosan ki ben etine dolgun yağlı vücut seviyorum, çikolataya devam :)

ArnoldBody ve Balboa7 bunu beğendi.
  11. ahabraven

ahabraven Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Evet, faydalı diye avuç avuç yememek lazım tabiki :)

C6603 cihazımdan gönderildi

12. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    öncelikle hepinize çok teşekkürler bilgileriniz için. Çikolata derken Allahın hergünü 10 çikolata yemiyorum sadece idman günleri bi snıckers yiyorum enerji versin diye. Bebe biskivüsündeki zarar yağ kazanımından dolayımı? onun yerine önerebileceğiniz baska bir besin varmı ? Bir de son bişey çikolatalı süt demi zararlı

13. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Çikolatalı sütün şeker miktarı fazladır, zararı ondan. Normal süt tüketmeni tavsiye ederim. Enerji almak istiyorsan çikolata yerine kuruyemiş ye:fındık fıstık ceviz vs.
    Bebek bisküvisi kilo aldırır, şekeri ve yağı fazla olduğu için yağ olarak alırsın hiç gerek yok yağ oranını yükseltmeye. Bol şans.

ArnoldBody ve Balboa7 bunu beğendi.
  14. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Abicim bir iki sorum daha olucak. Spora başlayalı 6 hafta olucak ama kardiyo çalışmıyorum çalışmalara başlıyımmı yoksa daha erkenmi ? sağ kolum ile sol kolum arasında 1-1.5 cm fark o farkı nasıl kapatabilriim ? Çok teşekkürler cevapların için..

15. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Kardiyo yağ yakmak için yapılır. Kilom fazla kilo vereyim diyorsan veya yağ oranını düşürmek istiyorsan yap, sana kalmış. Eğer çok bariz belli olmuyorsa bırak kalsın herkeste oluyor o fark, zamanla azalır. Günlük hayatta zayıf kolunu daha fazla kullan, atıyorum poşet taşıyosun 5 kg, 10 kg felan zayıf kolunla taşı, fark gittikçe azalır. Bire bir eşitlemek mümkün olmayabilir azıcık fark herkeste var. Baktın zayıf kolun diğer koluna yetişti iki kolunu da eşit kullan.

ArnoldBody bunu beğendi.
  16. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Gerçekten size çok teşekkür ederim. Bilmiyorum galiba yanlış kullandım kardiyo derken karın kası için demiştim daha erkenmi yoksa başlıyımmı benim düşüncem söyle nisan sonuna kadar karın kası girmeyip daha sonradan baslamak temmuz agustos gibi hafif düzgün bi vucut olurmu. ( salonda o kaslı tiplere soru sorunca egoları konusuyor sadece sizi sıkmadım umarım çünkü bu sporu bilinçli şekilde yapmak istiyorum)

17. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Mevlana244 tam olarak amac nedir su an

Lg Smart World

18. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    amaç derken nedir tam anlamadım ?

19. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Sıkmak ne demek kardeşim hiç sorun değil, merak ettiğin bişey olursa mesaj at istediğin zaman elimizden geldiğince yardım ederiz. Karın çalışmak sana kalmış baklavalarım olsun diyorsan çalış, genelde herkes yaz tatili gelmeden bir ay önce çalışır karnı, plajlarda fit gözükmek için. Senin amacın buysa insanlar beni görünce tekrar tekrar baksın diyosan öyle yap karın zor gelişen kas değildir yağ miktarın da fazla değilse bir ayda yaparsın bişeyler. Yok benim amacım aynaya baktığımda düzgün vücut görmek plajla işim olmaz diyorsan karın haftada iki gün 20-30 dk arası çalışsan yeter. Eğer göbek bölgende yağ varsa ve kıyafetliyken bile kötü görünüyor rahatsız oluyorum diyorsan yağ yakma amaçlı karın hareketleri çalış. Başarılar.

ArnoldBody bunu beğendi.
  20. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Çok sağol abi.. Kıyafetten belli olmuyor üst kısımda yag oranım az ama alt karın da yağ var abartı değil ama ele geliyor biraz :) 2 ay sağlam çalışma ile yapılabilir ama dimi.

Sayfayı Paylaş