1 ay 6 kilo verdim.Oxyelite-beslenme-kardio

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve BioMech tarafından 5 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. BioMech

BioMech Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    haftada 4 gün yarım saatten tempolu yürüyüş üstüne 45 dk ağırlık antrenmanı
    sabah 10da kahvaltı portakal suyuyla 3 yumurta.12 meyve sebze 2 ögle yemegı 4 de ana yemek 7 de atıstırma meyve sebze
    0a yakın karbonhidrat tuz şeker yok.
    gunde 3 kapsul oxyelite sonuc 30 gunde 6 kilo verdim.
    oxyelite en son cıkan yeni formulu aldım. bu ay ki hedefim 4 kilo daha vermek soru varsa yardımcı olmak isterim

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Öğlen yemeği ve ana yemek yazan öğünde ne yedin bilemiyorum ancak meyve sebze zaten karbonhidrat onun dışında günde 3 yumurta yemişsin 21 gram protein dışında içeriği belirli yiyecekler genelde karbonhidrat şeklinde duruyor.

Saygılarımla...

mma- bunu beğendi.
  3. BioMech

BioMech Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    meyvenin karbondihratını biliyorum benim kastettiğim makarna ekmek pilav tarzı yiyecekler ama haklısınız anlatım problemi var.

4. Sigmσ

Sigmσ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    şunu sorayım;
    kilo vermek için karbonhidratı kesmekmi lazım
    yoksa belirli miktarda vucudun ihtiyacı varmı? varsa ne kadar
    bende diyetteyim bende hiç makarna pilav türü yemiyorum hatta ekmek bile fakat meyve çok tüketiyorum malum bunye acıkıyor yada süt çok tüketirim sorun olur mu mesela
    (not: tabiki cardio ve kalori yakmak gerek bunları dışında tutarak soruyorum)

5. D.Y

D.Y Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    73
    Definisyon DIyetinde genel mantik verdigin kalorinin aldigin kaloriden cok olmasidir,Kalori ihtiyacini glisemik endeksi dusuk yiyiceklerden karsilayabilirsin yulaf-bulgur gibi onun disinda diyet doneminde malum vucutta enerji cok dusuk oldugu icin vucut bu enerjiyi karsilamak icin kaslara yönelebiliyor o yuzden vucudu 3 saatten fazla proteinsiz birakmak pek mantikli olmaz.Yine karb. icermeyen sebzeler tuketmekde fayda var.DIyette meyve pek akil isi degil antrenman sonrasi 1 muz olabilir.Onun disinda kardiyoyuda iyi ayarlamakda fayda var.Bazilari nekadar cok okadar iyi mantigiyla 1.5 2 saat kardiyo yapiyorlar bir oturusda suan pro bodyciler bile gunde 80 90 dk kardiyoyu gecmezler.

BioMech ve Sigmσ bunu beğendi.
  6. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    BioMech öncelikli ufak bir anlaşılma sorunu oldu ancak çözdük sanırım :D

Şimdi yağ yakımında temel esas basit karbonhidratı sıfıra indirip gereken kadar kompleks karbonhidrat almakta.

Meyvenin içerisinde de şeker mevcuttur. Doğal şeker ancak sonuçta şekerdir.

Sigmσ arkadaşımızın sorusuna ise şu şekilde cevap vereyim,

Definisyon döneminde sıfır karbonhidrat diyeti bile yapılabilir. Ancak ciddi anlamda kas kaybı yaşanması muhtemeldir.

Günde kilo başına 1-2 gram karbonhidrat alınarak düzgün bir program ile kas yıkımı olmadan yağ yakmak mümkündür.

Ben çok sıkı definisyon yaptığım zamanlarda aldığım karbonhidrat yoğurttan gelendi bir aralar sadece:D

Ancak şunu da unutmayalım doğru karbonhidrat alımı ile yapılan definisyon diyeti 0 karbonhidrat alınan diyetten daha sağlıklı sonuç verir.

Saygılarımla...

serkankull, pischoo, dishiwelet ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. Alibiza

Alibiza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bende senin gibi yapiyorum diyetimi hemen hemen ama sporu aksam 7/8 civarı yapiyorum 30-40 dk kosu bandında kalıyorum ve haftada 6 gun gidiyorum ama 3.5 kg anca verdım ne kadar etkili bu yağ yakıcılar ya boyle

8. ozkan_me

ozkan_me Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Alibiza Biomech in yaptığı antreman programı ile senin yaptığın birebir aynı olmayabilir ki olsa bile insandan insana değişen kilo verme hızımız var ondan kaynaklı olabilir. Birde yanlış bilmiyorsam vücut belirli bir saatten sonra dinlenmeye geçiyor. Sizin yaptığınız program o saate yakın gibi.

9. trabzonspor

trabzonspor Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bende 94.3'le başladım 2 ay önce ayın 5'inde ölçümlerim sonucu 84.4 olduğumu öğrendim. sadece boğazı kesmek ve sporla desteklemek. doğal yolla 10 kilo verdim daha da veriyorum. allah herkese sabır versin, sabır isteyen bir yoldayız.

Sayfayı Paylaş