1 ay 2 haftada 10 kilo...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve x10. tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. x10.

x10. Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler herkeze merhabalar. 3 şubatda fitnessa başladım diyetimi de yapıyorum. 107 kiloyla başmalıştım geçen eve tartı aldım 97 kilo çıktım çok mutlu oldum hem de acayip çok sevindim. Antremanlara devam etmek istiyorum. Çünkü bateri kurslarım oluyor nisan gibi de konser olucak iyi öğrenciler kültür merkezinde toplanıp konser vericek beni de beğendikleri için bana da söylediler konsere kadar 97 den 87 ye düşmeme imkan var mıdır ? İyi giyinip çıkmak istiyorum sahneye. Ama bu aralar nedense canım fitness a gitmek istemiyor 10 kilo verdim daha çok ateşlenmem lazımken bu aralar hiç gitmek istemiyorum.

BİLGİLER: Yaş: 16 Kilo: 97 Boy: 173

İşte beyler durum bu yani geçen hafta fitnessa bi kere gittim diye herhalde canım istemiyor ama gitsem gine iyi olur yani. Kilo vermeye devam ederim herhalde.

Not: Bu konumda kapatılırsa sitede ki adminlerin falan bana garezi olduğunu düşünmeye başlıycam :D

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş