1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1 Ay 10. Gün...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve bberkkantt tarafından 29 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. bberkkantt

bberkkantt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba değerli bodyforum.tr üyeleri.
    Bu benim 1 ay 10. gün ve ilk başladığım gün ki halimin önce-sonra halinde düzenlenmiş bir konusudur.
    1 ay 10 gün programım şu şekildeydi:Bütün hareketler 15*3
    1.GÜN
    OMUZKOL
    Setaed dumbbell press
    Dumbbell latarel raise
    Arnold press
    Dumbbell upright row
    Dumbbell front raise
    KOL
    Hammer curl
    Concentration curl
    Dumbbell curl
    2.GÜN
    GÖĞÜS
    Dumbbell bench press
    Dumbbell lying fly
    Dumbbell bench press(close)
    Dumbbell pullover
    KOL
    Hammer curl
    Concentration curl
    Dumbbell curl
    3.GÜN
    SIRT
    Dumbbell bent over row
    Dumbbell bent over raise
    Dumbbell one arm row
    KOL
    Hammer curl
    Concentration curl
    Dumbbell curl*

Bunlarda resimler:
    http://d1209.hizliresim.com/11/x/dhl3w.jpg
    http://d1209.hizliresim.com/11/x/dhl41.jpg
    http://d1209.hizliresim.com/11/x/dhl46.jpg
    http://d1209.hizliresim.com/11/x/dhl4f.jpg
    http://d1209.hizliresim.com/11/x/dhl49.jpg
    http://d1209.hizliresim.com/11/x/dhl45.jpg
    http://d1209.hizliresim.com/11/x/dhl4d.jpg

Sorunum özellikle hacim yapmak.Beslenmemi okul dönemi olduğumdan düzene sokamıyorum.Ne olur bu iki sorun için bana öneriler verin...

Son düzenleme: 29 Eylül 2012
  2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  3. Esa7

Esa7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum bu fotoğrafları buraya nasıl koyuyorsunuz anlamış değilim.İlk önce bir kilo al 2 sene sonra fotoğraf koy.Şimdi senin bu haline kim ne diye yorum yapacak ki.Ben kaç senedir çalışıyorum alalha şükürsağlam vücudum var yinede kyomuyorum resim kendimi hazır hissetmediğim için.

4. VengeFul

VengeFul Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Çünkü olaylara bakış açınız farklı.Sen iyi sağlam fotoğraflar koyup hava peşindesin bu arkadaş zayıfığından dolayı rahatsız ayrıca bilinçsiz olduğu için ve de yorum yapıcakların fotoğraf koyma isteğini bildiği için koymuş yardım istiyor.Sağlam vücut yapıp fotoğraf koymak ego tatmininden başka bir şey değil.

5. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Kısmen haklı olabilirsiniz ancak sitede bütün bilgiler mevcut. Araştırıp öğrenilebilir bazı şeyler. Vücut geliştirme sabır işidir 1 ayda bir şeyler beklemek yanlış. En aşağı 3-6 ayı var vücudun bir şeyler yapmış olduğunun belli olabilmesi için. 1 aylık bir sporcunun da "Programım şu, şöyle çalışıyorum, supplement kullanacağım, iğne bilgileri almak istiyorum vs." tarzında soruları sorması da yanlış. 1 aylık vs. bir kişinin programı zaten adapte olma aşamasıdır oda klasik 3 günlük klasik göğüs kol, omuz arka kol, kanat bacak şeklinde. Bunları sorgulamak yanlış ve hocaya saygısızlık olur. Eğer aradan uzun zaman geçer kendi programını yapabilecek seviyeye gelirde programını eskileri sorarsa yerinde olabilir.

6. geceyar20

geceyar20 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    P90x Koç'u
    Yer:
    Denizli
    millet 10-20 gün geçtikten sonra fotoğraf koyuyor bune kafa abi ya bu spor sabır sporudur.

7. bberkkantt

bberkkantt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle en azından cevap verdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.
    Ben zaten zayıf olduğumun (maalesef) farkındayım.Ve gerçekten aile de en çok yemek yiyen kişi benim ama bir türlü kilo alamıyorum.
    Birde benim okul saatlerim sabah8-akşam4 olduğundan salona vs. vaktim olmuyor.Elimden geldiğince evde dumbelllarla bir şeyler yapmaya çalışıyorum.
    Sayın''Esa7'' bu fotoğrafları buraya yardım almak için koyuyorum.''Aman ne güzel vücudum var herkes görsün'' demek için değil.Zaten o kadar güzel bir vücudum olsa ve durumumdan memnum olsam konu açmazdım.Demek yardıma ihtiyacım var ki konu açıyorum.
    Sayın '''Tuna'' evde çalıştığımdan programımı kendim yaptım ve programımı yazmamın amacıda eksiklerimi öğrenmek.
    Kilo almak için önerileriniz var mı?
    Yaşım 16
    Boyum 176
    Kilom 60
    Gerçekten zayıflığımdan çok rahatsızım.Ve iştahım gerçekten çok aşırı derecede açık.Pilav,makarna,et,süt vs. çok aşırı tüketiyorum ama kilo alamıyorum.
    Bazı yerlerde kilo aldırıcı karışım falan var onlar işe yarar mı acaba?Ya da öyle bir şeyi deniyen var mı aranıza?
    Son sorum da şu:
    Ben şu an zaten çok aşırı derecede bir şey istemiyorum.(Bu çok klasik bir şey oldu ama gerçekten öyle)
    Şu an için amacım şu:
    http://a1209.hizliresim.com/11/y/dj99t.jpg
    Böyle bir vücut için altyapım var mı?

8. Cup

Cup Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    kilo al omuz ve kanat göğüs çalış

9. jjemm

jjemm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ulen bu zayıflara sorsan dünyayı yiyorlar kilo almıyorlar şişmanlara sorsan su içseler kilo alıyorlar bu işler öyle olmuyor işte abicim yemiyorsun bunun başka yolu ve acıklaması yok... Git hastaneye kan testi dışkı testi yaptır hormon değerlerinde sorun yok ise ve bağırsaklarında kurt yok ise sorunun senin beslenmendedir.. Bende zayıftım 1.78boy 60kg idim salona yazıldım Allaha şükür bir abimiz vardı başımızda 2ayda 7.5kg aldım pilavı makarnayı tıkacaksın git ketçap dök sos dok ne dokersen dok yıyeceksın 2 saatte bir birşeyler yiyeceksin sabah kalkınca o pekmezi dikeceksin yanacak miden ama başka yolu yok bilgisayarda facede takılacagına gideceksin muz yiyeceksin bu yani 2tabak dolu dolu yemek ye sonra 3-4 saat ac kal böyle kilo alınmaz.. Kilo alamayan arkadaslara altın bir öneri patates haşlaması haşla 10tane sabah her aklına geldiğinde ye bak göreceksin 1 ay sonra.. pilavı makarnayı tavugu da eksik etme

10. abcdefg

abcdefg Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    söylediğin bazı şeylerde haklı olabirsin am bu üslup spora yeni başlayan bir insanın şevkini kırabilir pekmez içmek makarna yemek zorunda değil bu tür şeylerle kimsenin aklını bulandırmaya hakkın yok. sen öyle kilo alırsın bazısı başka türlü yemek önemlidir ama asıl önemli olan spordur. spor yaptıkça midesi zaten büyüyecek yapıcı yorumlar yapın kırıcı yorumlar değil. kendi yaşadığınız eziklikleri egoya dönüştürüp karşıdakine yansıtmayın.

aynen devam et kilo almıyorum diye vazgeçme vücudu yapılandır derim. 1 ay gidip gelişme göremezsen vazgeçme 3 aydan önce değişim de bekleme zaten 1 ay 2 ay çok kısa zamanlar. kendi yolunda git vücudunu sen tanıyorsun

11. bdyc22

bdyc22 Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni
    Yer:
    denizli
    kılo almaya calıs gerıısı gelır zten dostum

12. brhmcr

brhmcr Guest

Aramıza hoşgeldin. Daha çok yok var önünde.

Sayfayı Paylaş