1 ay önce başladım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve napolie tarafından 7 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. napolie

napolie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bayadır takip ediyorum bu forumu ve en sonunda bende yazmaya karar verdim.24 yaşında 1.80 boyunda 98 kg ağırlığındayım.eski profsyonel yüzücüyüm.aslında bb sporu bana çok çekici gelmiyordu ama son 4 yıldır yattığım için artık yapmam gerektiği kanaatindeyim.ayrıca sağımdaki solumdaki adamların 1 yılda yaptıkları vücutları görmek daha da moralimi bozuyor.artık kafaya koydum ben de başladım ben de bb yapacağım.aşırı göbekli obez görünümlü değilim ama bildiğiniz göbek var.bu işi prof. olarak yapanlarla konuştuğum zaman l carnitine senin işine yaramaz alma o daha kilolular için diyor salonumdaki hoca da al işine yarar diyor bu konuda bir çelişki içerisindeyim.ayrıca protein tozu almalı mıyım ? bana birisi akıl versin acilen 87-88 kiloya düşmem lazım hızlı ve oturaklı kilo verdiren bir program bilen mutlaka vardır aranızda? sporda hergün 3.5-4 km 6-9 km/sa hızla yürüyüş koşu yapıyorum ardından 10 dk bisiklet ardından sopa çevirme yarım mekik alt üst kranç.ağırlığın altına girmiyorum bile sadece makinelerde 3-5 omuz göğüs çalışıyorum.bahsettiğim kiloya düşmem ne kadar zaman alır ne kadar zaman aralıklarıyla spor salonuna gitmeliyim ne yemeliyim.lütfen birisi tam anlamıyla yardım etsin bana bu konu psikolojimi cidden bozmuş durumda.

2. napolie

napolie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet insanlar işte bu yüzden ne salonlara gidiyor ne de bb yapıyor.her yapan yanlışlıkla arka kol six pack çıkaran yeni başlayanları adam yerine bile koymuyor.teşekkürler arkadaşlar

Sayfayı Paylaş