1 ayın sonu programım hakkında yardım ??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nrs5505 tarafından 22 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nrs5505

nrs5505 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sakarya
    öncelikle şunu belirtiyim 1 ay dan öncesinde spor yaptım fakat bu 2 ay 1 buçuk ay yada maximum 3 ay kadar oldu hep bi süre sonra bıraktım finaller vs araya girdiği için aralar da genel de 4 yada 5 ay kadar oldu o yüzden çok geişemedim.
    1 aydır yaptığım program:
    1. gün (göğüs--- bench pres/inc dumbel pres/inc dumbel fly/ pullover) (arka kol--- push down/tek dumbel ext./ bench dip)
    2. gün (sırt--- latı enseye çekiş/kürek/hyperextension) (ön kol --- ez bar curl/ sehpa tek dumbell/reverse curl) ve mide egzersizi
    3. gün ( omuz-- ense press/dumbell pres/yana açış/shurug) (bacak--- squat/leg pres/arka bacak)
    bu programı uygularken 2 gün gidip 1 gün dinlendim. bu arada amino asit kullanıyorum universal 3001 spordan yarım saat önce 2 tane ve hemen sonrasında 2 tane şeklinde. ve beslenme programımda is yediklerim devamlı değişiyo gün içinde ama mutlaka kalktığımda kahvaltıda 2 yumurta 40 gr civarında peynir yiyorum arada yanında göğüsde yiyorum haftada 2 yada 3 kere . spordan 1 yada 2 saat önce bi kase kahvaltılık gevreklerden yiyorum bi avuç da fındık tabi hergün kesinlikle spor öncesi 1 muz ve sonrası 1 muz yiyorum akşam yine tavuk göğsü yada ton balığı yiyorum yanında artık ya nohut ya da başka bi baklagil oluyo ayrıca günde 2 yada 3 kase yoğurt yiyorum. yanlışım var mı sizce bu yaptıklarımda eksiğim yada cidden çok ihtiyacım var şuan en azından bi yardım ?
    bunlarda şuan ki son halimden:

Ekli Dosyalar:

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşım boy kaç kilo kaç kaç kilo ağırlıkla çalışıyorsun setlerin kaç kaç?Bunları yazarsan daha iyi yorum alırsın hemde yeni başlayanlara fikir olur.

nrs5505 bunu beğendi.
  3. nrs5505

nrs5505 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sakarya
    boy 180 kilo 78 yağ oranım 17 şuan. setlerde 4x10 şeklinde çalışıyorum örneğin benc preste ilk set 20 kg ile başlayıp 50 ile bitiriyorum setlerimi.

Sayfayı Paylaş