1.ayım ve eksilen yağlar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bloodylance tarafından 10 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar bugun tam 1 ay doldu beslenmemi belirtmek istiyorum sabahları içi dışı bir 2 adet yumurta beyaz peynir domates zeytın tam buğday ekmek,çay yada süt. öğle yemeğim ızgara tavuk göğsü ve yeşillik spor saati amino asitlerim ile spora gir ağırlık çalışmalarımın ardında yağ yakıcımı içip en az 30 ila 50 dk arası değişen cardio.mekiklerimi saymıyorm . 1 ay aşağı yukarı aynı şeyleri yedim antremanlardan sonra şekersiz yağsız karbon.suz proteinimi içtim öğlen tavuğumu hiç aksatmadım.spora başlarken 79 kiloydum 173 boyum var ve yağ oranım %20 olarak çıkmıştı yeni ayıma başlarken tartıldım ki yağ oranım %15 e kadar düşmüş kilom 74 lerde,umarım bende bu forumda vucutları ile söz sahibi olan ve vucudu sayesinde özgüveni olan insanlardan olacağım. tek sorunum kum saatmn olması davul gibi olan göbeğim yavaştan içeri girdi ancak 95 cm genişliğindeki belimdeki yağlar canımı sıkıyor ama yılmayacağım!bu benim yolum twist,yana mekik ve cardio çalışmalarımı yapıp sabırlı olacağım ve birgün o dar tişörtlerden giyeceğim ! okuduğunuz için teşekkür ederim.saygılar..

suleyman1992 ve denizgnr97 bunu beğendi.
  2. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    doğru gidiyorsun devam et doğrudan şaşmamak lazım eğer sarkık yoksa güzel gerçekten ama kademe kademe karbonhidrat arttırırsan sarkıkları önleyebilirsin.

3. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Yılmamak gerekli tabi, 1 ayda bu kadar değişimin farkındaysan ki farkındasın.
    1 yıl sonrası fit bir vücut ile, öz güveni tam olarak sahillerde dolaşırsın inşallah :)

4. xelcuk

xelcuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1 ayda hemen hemen 1 kg yag yakmıssın helal.

5. Lonewolf

Lonewolf Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    79 kg

15,8 kg yağ (%20)
    63,2 kg kas

------------

74 kg

11,1 kg yağ (%15)
    62,9 kg kas

Harika ;)

6. hasanmurat

hasanmurat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    son durum

dostum şu andaki durumun nedir bize bilgi verirmisin. Tşkler....

7. marky02

marky02 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    AYRıca haftada kaç gün kardiodasın :)

8. onur350

onur350 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir, Ayvalık
    kaybettiğin kiloların çoğu yağdan gitmiş kardiyo gün ve programını merak ediyorum :)

9. mesut yıldırım

mesut yıldırım Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bende hemen hemen seninle aynı seyleri 17 gündür yapıyorum ben kendımdeki incelmeyi gördükçe sasırır oldum cidden saglam beslenme saglam sporla hersey yolunda gidiyor. Tek engel psikolijik hazırlık sen onu coktan asmıssın dostum. İnşallah istediğin vucüda ulaşırsın.

10. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş