1.Ayım doldu ancak..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Dehhani tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Dehhani

Dehhani Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bugün spor salonunda 1.ayım doldu ancak kilo veremediğimi farkettim 90 kilo başladım hala 90 kiloyum kardiyo antremanını 40dk civarında yapıyorum ama 90 kiloadan aşağı inemedim yiyeceklerime mümkün olduğunda dikkat etmeye çalışıyorum mâlum öğrenciyim okulda pek sağlıklı yemek yiyemiyorum ama sabahları 2 yumurta, zeytin ve domates/salatalık kesinlikle yiyorum pilav olarak salçasız bulgur pilavı yiyorum. Tuz,şeker,beyaz ekmek, aburcubur ve gazlı içecekleri kesinlikle tüketmiyorum Ben kilo vereceğime inanıyorum ama ilk ayda 1 kilo falan vermem gerekmezmiydi?

2. gags

gags Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir / Aliağa
    Kiloyu yağ olarak verip kas olarak almış olabilirsin zaten bu sporda başarı için önce duzenli beslenme ve antrenman sonunda en az 5-6 ayda meyvesini almaya başlarsın o yüzden kafana takmana gerek yok aynı sekilde devam et hedefine ulaşırsın

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.154
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    1 aydir ne yapiyorsun tam olarak ve tartidan cok aynalar ne diyor??

4. Dehhani

Dehhani Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1 aydır kardiyo ağırlıklı çalışıyorum ortalama 40dk kadar kardiyo yapıyorum sonrasında ağırlık çalışıyorum ve aynada kendime bakınca göğüslerim ve göbeğimin azıcık toparlandığını görebiliyorum

5. Ugur_Fitness

Ugur_Fitness Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    antremanın yanlış o zmaan iyi besleniyorsan

6. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Programcılığı
    Yer:
    İstanbul
    @gags adlı üyenin dediğini gibi kas almış olabilirsin. Ayrıca aynalarda farkı görürsün. Mesela şöyle diyim. Sabahları 71 kiloyum. yemek yiyince veya gün ortasında 71,200 gözüküyorum. Yani yediğin içtiğin herşey bile kilonu arttırabiliyor o anlık. Sen böyle devam et birazda kas çalış. Hacimli kilo verip hacimli kas alırsın. Ayrıca ağırlık çalışıyorsan cardio'yu ağırlıktan sonra yap. O an vücut daha sıcak olduğu için daha hızlı cal verebilirsin.

Sayfayı Paylaş