1 ayım doldu ama kilo veremedim.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ProDJ tarafından 26 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ProDJ

ProDJ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selamlar ben 1 aydır cardio çalışıyorum hocam verdigi program doğrultusunda 15 dk. bisiklet 15 dk bel 90 mekik 15 dk koşu bandı ve 2 de yine ismini bilmedigim bisiklet çalışıyorum artı carnitine kullanıyorum fakat yağ yakımı veya kilo verme durumu şuan söz konusu değil. hocam bana 15 gün daha cardio yap sonra ağırlığa girersin dedi ama ben şuan onuda mümkün görmüyorum çünkü boyum 1.70 ve 88 kiloyum sizce ne yapmam lazım en azından 80 kilo olabilsem vucut geliştirme sayesinde belki vucut bişeye benzerdi ama şuan çok çaresiz kaldım
    saygılar.

2. canavar

canavar Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Teknik Ressam
    Yer:
    Karşıyaka
    Yediklerini azalt
    88 kg ve 1 aydır spordasın bir yerde hata olduğu kesin bir haftada bile 2 kg vermen gerekirken hiç vermemişsin

ProDJ bunu beğendi.
  3. ProDJ

ProDJ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    evet yediklerimi azaltmam gerekiyor sizce nasil saglikli bir sekilde kilo verebilirim?

4. ruthlesss

ruthlesss Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    beslenme programını yazar msn. yedıklerını azaltmakla olmaz her sey.bı de arkadas haftada 2kg demıs. naptın sen bırader :)

5. canavar

canavar Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Teknik Ressam
    Yer:
    Karşıyaka
    spora yeni başlamış ve 88 kg boyuda 170 cm aynı benim ilk zamanlarım yani :)
    benim bir bayan olarak daha zor kilo verdiğim düşünülürse ilk hafta 2 kg vermesi normal
    ben ilk haftamda yediklerimi kısmadım ve 7 günün sadece 4 gününde yürüyüş yapmıştım ve 2,7 vermiştim
    ha bu tamamen yağ değildir şişkinlikten dolayı su kaybı olabilir ama tartıda oynamayı görebildim
    eğer o eksilme göremiyorsa bir yerde hata vardır
    sanırım "bir hafta" kısmını birinci hafta olarak yada ilk hafta olarak yazsaydım garipsenmeyecekti
    ruthlesss dediği gibi yediklerini yaz bakalım neler var

6. ProDJ

ProDJ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam bana ozellikle bi diyet programi vermedi az ye ve aksamlari bisey yeme dedi bende zaten yogun calisan bi insan oldugum icin sabah ve oglen normal yiyip aksam yemek yemiyorum dogru olmayabilir ama elimden bu geliyo.

7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bende 20 kg verdım spora baslamadan once 1 0verdım spordan sornada 10 verdım
    body de yaptıgım ıcın kıloya cok bakmıyorum onemlı olan bel oda 100 du 83 e ındır cok sukur

ılk ayalarda ben sızın prıgram gıbı calıstım ama zayıflıycagıma belım 2 cm daha kalınlasmıstı o kadar sasırdımkı hayal kırıklıgına ugradım ve ınat ettım kardıomu gene yaptım ama tek degıstırdıgım şey yemem ıcmemdı

dırek şekerı kestım toz seker hamurlu seyler fast food aburcubur hepsını kestım

yagı azlattım haslama yemekler yemeye basladım yumurtaları haslayıp yedım artık hep oyle yapıyorum yemeyı duzelttınmı dırek bel ıncelır 1 ayda bel 100 den 94 e ındı

suan 83cm bel. yemekten gecıyor hepsı spor yapmasan bıle aburcuburu kessen dırek zayıflıyor ınsan

şekerı meyveden alın meyve yıyın onuda yemekten en az2 saaat once yada 2 saat sonra yemekın ustunden yersen hıcbır daydası olmaz tam tersı hazmı zorlastırır dahada zararı olur ayrıca aşırıya kacmadan meyve yıyın oda sonucta seker her ogun arası 1 adet yemek en uygunu

ProDJ bunu beğendi.
  8. ProDJ

ProDJ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    dogru diyorsun abi bencede yemeyi artik kesmem lazim yoksa yapdigim sporun bi faydasi olmicak benim amacim yag yakmak zaten bel ve gogus kismi yagli bunu nasil duzelte bilirim cardio+agirlik calissam bir faydasi olurmu yoksa sadece cardio mu yapmam lazim?

Sayfayı Paylaş