1. Ayımı bitirdim ! 2. ay için haftanın 6 günü düşünüyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Vallhalorz tarafından 3 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Vallhalorz

Vallhalorz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba. bir aydır cardio / body building yapmaktayım.

(salı perşembe cumartesi )

ve beslenmeme de dikkat ediyorum baya.

Yaptığım program;

20 dakika eliptik bisiklet. 6. seviyede

20 dakika hiit tekniği ile normal bisiklet. 1 dakika 4 ile 1 dakika 10 ile.

20 dakika hiit tekniği ile koşu bandı. 1 dakika 4 ile 1 dakika 11 ile.

ardından 220 mekik. set set olmak üzere.

ardından 4x12 enseye çekiş

4x12 mideye çekiş

4x12 bench press

3x10 kelebek

3x10 omuz press (makina)

3x8 ayakta yana açış

4x10 makina curl

3x10 dumbell curl

3x12 makinada fransız press

3x12 makarada

4x12 ön bacak

4x12 bacak press

bitirişte 3x15 çakı / üst twist / alt twist ve gene 220 mekik.

75.40 kiloyum şu an. 1.70 boyum var. yağ olarak görüntüye bakılarak sadece alt karın bölgesinde yağlanma var. 4 tane karın kası cok net gözüküyor artık. ama alttaki son 2nin yerinde hala yağ var :p ve kalça bölgemde.

merak ettiğim ve sizden yardım beklediğim konu;

6 günlük programa geçtiğimde her gün bu programı komple değil ama bölerek yapacakmışız hocamın dediğine göre.

cardioyu azaltmak istemiyorum.

önerdiğiniz carnitine veya başka bir yan madde var mı ?

önerdiğiniz antrenman var mı ?

özellikle kalça bölgemi biraz daha eritmek istiyorum.

şimdiden çok teşekkürler.

mustafamert1907 bunu beğendi.
  2. ttolga1111

ttolga1111 Yeni Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    hepsini bi günde yaparsan zaten verim az olur

Vallhalorz bunu beğendi.
  3. Vallhalorz

Vallhalorz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    salondaki hoca hepsini bir ay boyunca yapalım ki bütün kaslar ısınsın dedi. ben öncelikle amacım kalçayı ve göbeğin alt kısmını eritmek açıkçası. kasın önemi ondan sonra geliyor.

ürün veya antrenman öneriniz var mı ?

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    programına beslenmene vs hiç bakmadım sana şunu söyliyeyim.Kas grupları fazla çalışmakla degil dogru çalışmakla ve beslenmekle büyür. AMA en önemlisi dinlenirken büyür.daha 2 aydır yapıyorsun haftada 4 gün idman yeterlidir.salonda etrafındakilere bakıp agır kaldırmaya calışma.adeleni zorlayacak şekilde hareketleri dogru yapmak en faydalısı olacaktır.ama dinlenme şart.4 gün idman yeterli saygılar :)

Vallhalorz bunu beğendi.
  5. Vallhalorz

Vallhalorz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hocam peki cardio yapmak amaçlı gitsem 6 gün boyunca ? gene 4 gün mü git dersin ? yani demek istediğim gittiğim 6 günün sadece 4 günü body çalışsam ama her gün cardio'yu aksatmasam ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:57 ----------

arkadaşlar yağ yakımına yardımcı ürün tavsiye edecek veya başka egzersizler tavsiye edecek birisi yok mu ?

6. srrcan

srrcan Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Karın bölgesindeki yağı eritmek baya zordur. Hareketlerini doğru biçimde uygular, beslenmene dikkat eder, düzenli olarak dinlenirsen karın bölgesindeki yağlar eriyecektir.
    Kalça konusuna gelince internette biraz araştırma yaparsan evde yapabileceğin hareketler bulursun. Cardio çalışmana da ara verme 6 gün boyunca çalış.

Vallhalorz bunu beğendi.
  7. bulent1

bulent1 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    daha yenisin 6 gün çok çok fazla sadece alt karında yağlanma var diyosun sonuçta sen bir prof. değilsin o kadar olacak herkesde var. 6 gün yaparak kaslarınla bir yıkıma gidersin başka bişey olcağını sanmam iyi forumlar haftada 4 ideal.

Vallhalorz bunu beğendi.
  8. Vallhalorz

Vallhalorz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hocam kaslarda yıkıma gidersin derken ? amacım öncelikli olarak yağ eritmek zaten kas değil. gene de 4 gün mü diyorsun ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:13 ----------

ayrıca usplabs-oxyelite-pro isimli bir yağ yakıcı kullanmayı düşünüyorum bu ay.

bilgisi olan var mı ?

9. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bence haftada 4 gün idman günü yap.bunlardan bacak calısmadıgın 2 gün yarım saat kardio yapman iyi olur. eger yag yakmak istiyorsan haftada 1 kez (5.gün) 1.5 saat kardio yapmanı öneririm( yarım saat bisiklet yarım saat eliptik yarım saat yürüme bandı) gibi ben öyle yaptım gayet faydasını gördüm saygılar :)

10. srrcan

srrcan Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Sonuçta yağ yakıyorsun, kas yapmaya çalışsan dinlen derdim ama cardio yapıyorsun. 5-6 gün cardio çalış derim ben.

11. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    eğer ilk yag yakıcını kullanacaksan likit iyi marka bir l-carnitine öneririm(multipower tavsiyemdir). o bitince daha güçlü termojenik bir yag yakıcı öneririm (lipo6 veya lipodex veya hyrdoxycut) ben kullandım faydasını gördüm asıl six pec dedigimiz olay bende lipo6 dan sonra çıktı. saygılar

12. bulent1

bulent1 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    neye dayanarak sölüyorsun bunu açıkla bakalım ? yanlış bilgilendirme insanları

arkadaşın programına bak öle yorum yap

vallhorz bence ilk 2 ay supplement hiç gerek yok. 4 gün yap sağlıklı kilo ver hızlı kilo verirsen hızlı alırsın. ve iyi bir diyet

13. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bülente katılıyorum.sıvı l-carnitinden bir şey olmaz.ama diger supp.leri 2 ay kullanma bencede.ayrıca haftada 4 gün idman yap gerçekten.söyledigim gibi bacak yapmadıgın günler ant sonu 30-45dk yürüme bandı yeterli olacaktır. 1 günde cardio günü yaparsın(al sana 5. gün) 1.30 saat ve ya 1 saat. bazılarına bakma her gün çalış derler.ama emin ol kas da yanar.ben yaşadım biliyorum

Sayfayı Paylaş