1.91 boy 104 kilo .. önerileriniz... (Takviye almak istiyorum)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ChaiSatuso tarafından 24 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ChaiSatuso

ChaiSatuso Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Yeni kullanıcıların hemen konu açamaması güzel. en aznıdan araştırmaya itiyor insanı. fakat ben yinede fikirlerinizi almak için konu açmak istedim.öncelik göbek ve göğüs bölgemde yağlanma var. bacaklar be bel idare eder. 4 yıl kadar lise + üni basket oynadım . fakat kilom çok az olduğum için çok dayanıksızdım.bir süre zarfında kilo almak için çok yedim ve hiç spor yapmadım.alkolde kullandım fazlaca.göbek büyüdü tabi. omuzlar basket oynadığım için şu anda kötü deil.. Yeniden forma girmek ve vücut geliştirmek istiyorum. 140 milyon kadar bir bütçem var. takviye almaya hazırım.Protein tozu ..vs fakat geçenlerde hastaneye gittiğimde fazla alkol kullandığım için karaciğerimde yağlanma varmış normal olarak.yani her içen adamla olacağı gibi kanımca... Ne önerirsiniz alacağım takviyeler karaciğerime zarar verirmi acaba ?Neler yapmalıyım ? üniversitemde ücretsiz yararlanabileceğim bir spor salonu var. yeni başladım.başta biraz basket oynuyorum. az biraz cardio , sonrasında aletlere geçiyorum.siz ne önerirsiniz ?

Bilgiler : -boy 1.91 Kilo : 105-dumbelllls

2. ChaiSatuso

ChaiSatuso Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ...

yardımcı olabilecek yokmu ?

3. ChaiSatuso

ChaiSatuso Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güncel...kafa_

4. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    Böyle devamlı konuyu up yaparak bir yere varamassın ilk önce söyleyeyim. Seninle aynı boydayız ayrıca bende basket oynayıp bıraktım. Ayrıca basket yüzünden benimde omuzlarım iyiydi. Kilomda düşüktü. Bırakınca bende kilo almıştım.
    Sorularına gelince karaciğerin için enginar yiyeceksin. Ben hergün yiyemem dersen enginar kapsüllerinden alıcaksın. Şu an karaciğerinde yağlanma varsa ve ayrıca sporada yeni başladığında düşünülürse paran cebinde kalsın. Tavuk göğsünden, light ton balıktan, kompleks karbolardan, baklagillerden ve meyveden oluşan güzel bir diyet programı hazırla kendine. Şahsi fikrim Haftada 3 gün tüm vücut rutini gir ayrıca kardiyo yapmana gerek yok çünkü basketbol antremamında yeteri kadar kardiyo yapıyorsundur. Önemli olan kısım beslenme ve ayrıca sitede beslenmeyle ilgili tüm makaleleri hatmet. İstediklerine kavuşursun.

ChaiSatuso bunu beğendi.
  5. ChaiSatuso

ChaiSatuso Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu gereksiz yere güncellediğim için öncelikle özür dilerim.Başlarda bende böyle ek takviyelere bilgim olmasada karşıydım.kulaktan duyma şeylerle. bugün gnc e gittim. forumdakiler kadar olmasada hemen hemen aynı bilgileri aldım.şimdilik whey protein önerdi arkadaşım. + olarak verdiğiniz diet programı çok ii.uygulamaya çalışacağım... Tavsiyeniz için teşekkürler. boylarımız aynı demişsiniz.Acaba sizin kilonuz kaç ?

Sayfayı Paylaş