1.87 boy 97 kg.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gqn tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    bu spora gönül vermek istiyorum arkadaşlar. çooook yolum varmı acaba diye merak ettim. yorumlarınız nedir. nerden başlamalıyım. ölçülerimi yazamoyorum zira bilmiyorum :)

Ekli Dosyalar:

2. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bence ilk ay cerdioya(koşu,yüzme,bisiklet) ağırlık ver dah sonra ağırlık çalışmalaırına başla

3. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    evet dostum yağ oranım çok fazla. cardiyo düşünüyorum...

fakat şöyle de bi durum var.1 sene önce 65 kiloydum.. boyum da juzun oldugu için kötü,çirkin bir görüntü oluyordu ,kıyafetlerimi giyemiyordum. oturmuyordu üzerime... yemek az yiordum.iştahim kapalıydı. sonra whey protein aldım.her sabah yağsız sütle içiyordum.ve yemek sınırlarımı zorlamaya başladım... yiyordum,durmadan deli gibi aralık vermeden, çikolata yı elimden düşürmüyordum.ve yemek kapasitem genişledi. bi oturuşta 1.5 ikili ekmeği ve 4*5 tabak yemek yemeye başladım. ve 1 sene gibi kısa sürede 35 kilo aldım.105 dim . ufak bi rejimle 97 ye indim....

evet farkıdnayım hata yaptım. kilo almaktan ziyade yağlandım. kilo vermeye çok müsait bir yapım var... yemeği kestiğim anda kilo veriyorum. eski günlerime dönmekte istemiyorum. bi deri bi kemik... şu an da resmen devasal bir insan oldum 100 kilolıuk 187 lik :)

çok sağlam bir diyete ihtiyacım var galiba... arti l-carnitine de kullanıyorum spor yapmadığım halde. + whey de. supplamentlere para harcıyacak kadar durumum iyi şükür. acaba spor yapmadan bunların bir faydası varmı yokmu. kullanmayı kesiyimmi devammı ?

tşkrler.

4. NHFL

NHFL Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanmayı kes. Spor yapmadan aldığın fazla protein yağlanmaya sebep olur. L-carnitine ise hiçbir işine yaramaz efor sarfedilmediği sürece.

5. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    bu söylediğine katılıyorum. dostum wheyi kullanmayı keseceğim. ama l-carnitine bana günlük hayattata güzel bir enejri veriyor. veya bana öyle geliyor.

6. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Gögüsler yeni jinekomasti ameliyatından çıkmış gibi. Alt yapın nedir, yeni başlıyorsun sanırım boy building'e. Bir salona yazıldın mı kilo alıp verdiğin dönemlerde, yoksa evde kendine kendine mi diet yaptın?

7. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    hocam salona henüz yazılmadım. ramazan bitsin,hayatımdan eksik etmiyeceğim bir spor haline dönüştüreceğim.dediğim gibi 65 kilodann 100 kiloya fırladım. ve hiç bir diyetisyenden yardım almadım.bildiğini üzere kilo almak vermek kadar zordur. whey protein tükettim sürekli. bundan doalyı yağlandığımı düşünüyorum.

ramazan ayı biter bitmez bir salona yazılacağım. ve ilk 2 ay kardiyo yapacağım. fakat kilo vermeyi de istemiyorum zira boyuma göre çok aşırı kilolu göründüğümü düşünmiyorum.sadece biraz daha hacim kazanmak,yan, et inşaası yapmak istiyorum..

hayatımda salona girmedim yani :) kilo vermeye çok müsait yapım var, yemeyi keser kesmez omuzlarım aşağı düşmeye başlıyor hızlı biçimde kilo verebiliyorum.yapı meselesi... kilomu muhafaza etmek istiyorum .

Son düzenleme: 9 Eylül 2009
    salvadore_xp bunu beğendi.
  8. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    cardio günde 45 dakika mutlaka beli biraz inceltip omuza yüklenirsen daha gzel fotolar göreceğiz eminim 25 dakika düz koşu mekik twist çakı 3 ay buna yoğunlaş sonra idman yap antreman esnasında proteini kes l-carnitine takviyesi yap ama mutlaka 45 dakika bol aktivite 3 ay sonra amino içeriğinde l-carnitin olsun kullan temiz protein al düzenli bir program yazarım vucut yapına göre selametle

9. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Uye fotolari bolumu ozel kurallara tabidir. Hic calistirilmamis bir vucuda yorum yapmanin pek bir anlami yok. Lutfen forum kurallarini okuyun. Ayrica evet, sizin tabirinizle "cooook" yolunuz var.

diez bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş