1.86 Boy 112 Kilo Yağ Yakımı Günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve marky02 tarafından 29 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. marky02

marky02 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar,bende bozulan motivasyonumu tekrar düzeltmek için yağ yakımı günlüğü oluşturmaya karar verdim.123 kilodan 112 kiloya 3 ayda indim çok şükür,inşallah da şimdi devam ettirmeye çalışacağız :)Beslenme programıma gelirsek

Sabah:2 yumurtalı,çok az zeytinyağlı,biberli menemen,yanında lor peyniri ve 1 dilim tam buğday ekmeği

Ara öğün: 1 adet muz veya 4-5 adet ceviz

Öğlen: 150-200 gram ızgara tavuk göğsü,antreman varsa 3-4 kaşık bulgur pilavı ve ufak kase yoğurt

Ara öğün:4-5 adet ceviz

Akşam: 150-200 gram tavuk göğsü-köfte(kısacası et:D) ve yoğurt,yemeğine göre bir miktar patates püreside olabilir yanında

Antreman programına gelince haftada en az 3 en fazla 5 defa gidebiliyorum.Gittiğimde ilk olarak az ağırlık çok tekrar (3x12)şeklinde tüm vücut çalışması yapıyorum 8-10 hareket ve yaklaşık 35-40 dakika sürüyor,ardından 20 dakika bisiklet,onun ardından 20-25 dakika yürüyüş bandında hiiit kardiyo veya eğimli şekilde tempolu yürüyüş yapıyorum.

İlk tartılışım bundan 1 ay sonra olacak hayırlısı bakalım :)

2. Deltax

Deltax Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    şekeri sıfıra indirirsen daha iyi sonuçlar alabilirsin bence şekerden kastım muz :)

marky02 bunu beğendi.
  3. marky02

marky02 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Zaten ilk gün yedim muzu ham çıktı,bir daha da yemedim hiç 4-5 adet ceviz yiyorum,2. ara öğün de genelde kaynıyor :)

4. marky02

marky02 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Bugün spor salonumun 3 aylık süresi doldu tartıldım ve 109 kiloyum.Yaklaşık 10 gündür harfi harfine uydum beslenmeye ancak son 2-3 gündür bir kaç ufak kaçamak yapıyorum ama p.tesinden itibaren tekrar kayıt oluyorum ve sıkı çalışmaya devam :)

5. bullshit

bullshit Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    diyet listenden patates püresini çıkartmanı tavsiye ederim glisemik index değeri düşük ve bol lifli sebzeler amacına daha çabuk ulaştıracaktır.başarılar

6. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Sabah o yediğin menemeni keseceksin çok az zeytin yağı felan kendini avutma 2 tane haşlanma yumurta yanında yağsız sütle yulaf ezmesi yemelisin.Neden yulaf ezmesi dersen bol lifli bir besin olduğu için uzun süre tok tutar ve oldukça sağlıklı.

Sayfayı Paylaş