1.78 boy 100 kiloyum bir kaç sorum var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CrendoX tarafından 18 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. CrendoX

CrendoX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar;

Konuya girmeden önce belirteyim, 21 yaşındayım kolestrol problemim var ve yağ oranım çok yüksek. Hem kolestrolun düşmesi hem de vücudumu şekle sokmak için spor salonuna yazıldım.2. ayımı bugün doldurdum; 2 ayda toplan 4.5 cm omuz, 2.5 cm kol, 1.5 cm göğüs almışım. Karın ve bel bölgesi yağlarım gitmiyor. Bu spora başlarken 97 kiloydum gitgide kilo alıyorum şuan 99 kiloyum.Antrenman programım mekik diz çekme dumble kas hareketleri , chest press, let pulldown ve antrenmandan önce ve sonra 20 dk yürüyüş. Şehir dışında öğrenciyim beslenmem çok düzenli değil düzene sokmaya çalışıyorum yağlı yiyeceklerden uzak durmaya çalışıyorum.karın bölgesi yağlardan kurtulmak için tavsiyeleriniz nelerdir ve az miktarda protein tozu veya yağ yakıcı bi supplement kullanmamın bana yararı olur mu?

Teşekkürler

2. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    99 kilo olan bir kişiye neden mekik çektirirler anlam vermek imkansız.
    Yağlardan kurtulabilecegin tek bir yöntemin var. o da sağlıklı bir diyet programı.
    Gerisini zamana bırak.

Pink Zeppelin bunu beğendi.
  3. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Yürüyüş yerine koşu veya bisiklete geç 2000 kaloriden çok alma az ye sağlam ye iyi bir diyet işini görecektir salonda spinning derslerine katılabilirsin

Sayfayı Paylaş