1.75 ten kısa olanlar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve lecielbleu tarafından 2 Kasım 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 74 üye.
  1. lecielbleu

lecielbleu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar boyu 1.75 ten kısa olanlar bunu benim(1.72) kadar dert ediyor mu merak ediyorum. Dert etmiyorsanız kendinizle bu konuda barışık olmayı nasıl başardınız öğrenmek isterim.Yanınızdan uzun boylu biri geçince kendinizi kötü hissetmiyormusunuz mesela...

2. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    lecielbleu;
    benim boyum 1.88 olmasına rağmen benim yanımdan benden uzun biri geçtiğinde komplex yapabiliyorum bazen :lol:

selim4141 bunu beğendi.
  3. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    benm boyum 168 ve gayet mutluyum hıcde nıye uzamıyorum dıye dusunmuyorum gerekte yok zaten :D boyle ıyıyım bunları kendıne dert yaparsan spor hayatına ve normal hayatında hep yıpranmalar yasarsın sıtres yaratman ssenın negatıfe dogru gıtmene neden olabılır hayata ıyı bak boyu problem etme bence

Suçicek, Furko2424, ---RamSes--- ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. serdar1980

serdar1980 Guest

1.80 boydan kısa kişiler hiç estetik durmuyor.

5. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara

kız arkadaşım ve annemde aynı şeyi söylüyor :lol:

6. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    ne yani biz simdi 1.76 boyla estetik disimiyiz,mapalim o zaman intihar nasil iyi gelirmi :)

emreozgun479 ve RUMMER bunu beğendi.
  7. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    180 den az adamlar zaten bı ısı estetık ıcın yapmaz ornegın ben bu ısı meslek halıne getırmek ıstedıgım ıcın yuklenıyorum paso estıtık durmasın onemlı degıl nasıl lee priest var sankı body cılerın boyu cokm u uzun dexter da 168 hersey boy degıl :D

Furko2424, ---RamSes--- ve bodytaha bunu beğendi.
  8. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    emrah haklisin yanliz adamin bir cm ni calma :) bir cm bayagi önemli dexter 1.69 boyunda sen 1.68 sin diye onuda yanina cekme :):):) saka sakin alinma ama dexter 1,69 boyunda bir cm önmeli degil diyosan hadi 1.68 olsun elin dexteri senden önemli degil ya :)

9. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    :lol: :lol: :lol:
    Boy önemli ama herşey değil ki. Şükretmek lazım, sağlık sıhhat olsun gerisi boş. Bende 169 um daha uzun olmak isterdim ama değilim yapacak tek bir şey var oda takmamak. Hem kısa olmak daha avantajlı bence.

muho444 bunu beğendi.
  10. CENTAUR

CENTAUR Guest

Yalınayak 170 cm yim bence boydan ziyade işlev de önemli komplekse girecek o kadar uzun boylu var ki maaşallah bizim fiziğimiz düzgün sağlıklıyız bence benim boyum dünya ortalamasına göre uzun bile

11. CENTAUR

CENTAUR Guest

Yalınayak 170 cm yim bence boydan ziyade işlev de önemli komplekse girecek o kadar uzun boylu var ki
    ben çok uzun boyu da estetik bulmuyorum 176 ideal arkadaş dünya ortalamasına göre çok uzun bile sayılır bana gelince ben boyumdan memnunum

12. CENTAUR

CENTAUR Guest

Yalınayak 1.70 im boydan ziyade işlev de önemli ben boyumdan memnunum eğer şimdi şans verilseydi 1.76 olmak isterdim komplekse girecek o kadar uzun boylu var ki çok şükür bizim fiziğimiz güzel uzun boyluların estetik durması sadece fazla kiloları ve yağları göstermeyişinden

13. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    boyun uzun olması bir lütuf. Allah ın bahşettiği bir lütufla övünmek ne kadar doğrudur bilmem ama ben kısa olmayı gerçekten istemezdim. değilimde :lol: ama kime sorarsanda uzun boy diyor. ama şu da olabilir. mesela benim yakışıklı olduğumu söyleyen insanlar, kendime bakmadığımıda söylerler. saç ve sakal gibi konularda.
    bende herkes gibi aynaya bakarım tabiki. ama aynada daha çok vücuduma ve kıyafetimin vücudumda nasıl durduğuna bakarım.
    vücudum formda ise dünyanın en süper insanıyımdır. eğer kısa boyu sorun etmiyorum diyen varsa (bu başlık altında yazanlar için söylüyorum) mutlaka bu mantıkla hareket ediyordur. yani vücudunun güzel olması yetebiliyordur ve tüm kusurlarını kapatıyordur diye düşünüyorum. yani "elinde olmayanla mutsuz olmak yerine elinde olanla mutlu olmak" ta diyebiliriz buna dimi:)

14. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Uzun boy iyidir.Gelinin yanında kısa kalan damadın düştüğü komik durumu gelinin yanında çok uzun olan hiçbir damat yaşamaz.Erkek için 170-180 arası ideal.Ama fizik olarak harika olan tüm kızların 175-185 arası olduğunu biliyoruz .O yüzden 185 yada üstü olmak çok güzel bir durum bence.

15. lecielbleu

lecielbleu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    benden uzun bi arkadaşla yürürken bi kız bana değilde ona bakması çok daha olası , bu da moral bozuyor tabii , ama belki de takıntı yaptığımdan yanlış düşünüyorumdur...

16. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    arkadaslar ben 1.86 yim ben bile cogu zaman kompleks yapiyorum özellikle bazen benden uzun boylu kiz görünce :oops: birde body boy falan mi uzatiyor acaba ben baslamadan önce 1.84-85 arasi biliyordum kendimi simdi ne zaman baksam 1.86 yim sabahlari tabii 1.87 nin üzerinde oluyorum bazen. bence boy uzatmanin bi yolu yok her sey genetik. ama halime sükrediyorum. 1.86 iyi bi boy. ama birisine gercekten uzun boylu diyebilmek icin 1.90 nin üzerinde olmasi sart bence. ama diger yandan mesela 1.80 boyunda kasli birisi 1.90 boyundaki hic spor yapmamis birisinden daha iyi durur. bunuda unutmayin. boyunuzu kompleks yapmayin cünkü istesenizde uzamiyor bi yastan sonra... degistirebilecegeniz seylere kafayi takin mesela vücudunuzu kas olarak daha iyi yerlere getirmeye calisin acigi biraz kapatirsiniz. saygilar.

17. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    yalnayak 174 cm boy var bot giyince 2 cm daha ekle..ama çoğu kız daha uzun be millet..Kafayı yicem..Bol hatunlu bir ortamda sizden uzun adamla gezmeyin tavsiye :D

Azi bunu beğendi.
  18. U.F.U.K

U.F.U.K Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Istanbul
    1.72 kisa bi boy degil gayet normal bence hic dert etme bende eskiden hep uzun boylu olmak isterdim hayalim 1.90 fln olmakti.Su an boyum 1.78 ve daha uzun olmasınıda acıkcası pek istemem.

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  19. lecielbleu

lecielbleu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    hiç kız yazarmız yokmu arkadaşlar bi de onların gözünden 1.72 boy nasıl duruyo öğrenmek isteriz , ama benim fikrim bizim taktığımız kadar düşünmiolar bile 1.72 boylu birine ayy kısaymış bumu diolar yoksa :)

20. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Başka "boy"u düşünüyor olmasınlar :D

Azi bunu beğendi.