1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1.72 Boy - 62 kg - 17 Yaş

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Aziz Tütenk tarafından 26 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. Aziz Tütenk

Aziz Tütenk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar.Geçen sene 2 ay bb yaptım ve sonra ara verdim bir kaç ay sonra tekrar evde kendim çalışmaya başladım bar,dumbell vs aletlerim vardı.Şimdide kickbox ve ağırlık antremanlarıyla uğraşıyorum amacım vücudumu geliştirmek.Sanırım yeterli proteini alamıyorum, göğüslerim küçük duruyor kilodan kaynaklanıyor sanırım. Body salonındayken bench press 65 kiloya girmiştim en son ama şimdi 50 kilodayım hafif çalışıyorsun göğüslerin onun için küçük dicekseniz bence ağır çalışıyorum. Ölçülerimi bilmiyorum hiç ölçmedim :) Bana yardımcı olursanız sevinirim 70 kilo olmak ve göğüslerimi şişirmek istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum her türlü eleştriye açığım eksiklerimi görmek istiyorum;)
    bench_O

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş